Varia, czyli różno¶ci


Ceny podstawowych produktów żywno¶ciowych i codziennego użytku w XIX i XX w.

1. Porównanie cen w 1822 r. i 1873 r.

Nazwa produktu18221873
kura12 gr3-4 zł
mendel jaj (15 sztuk)12 gr1 zł 14 gr
kapłon/kaczka18 gr6 zł 20 gr - 11 zł
indyk1 zł 6 gr25 - 33 zł

¬ródło

  • "Kurier Warszawski" 1873, nr 253 s. 2.

2. Porównanie cen w 1880 r. i 1882 r.

Nazwa produktu18801882
Chleb (1 funt = 0,41 kg)
* razowy3,25 kop.2,5 - 3 kop.
* pytlowy5 kop.4 - 4,5 kop.
* bułki pszenne zwyczajne8 kop.7 kop.
* bułki pszenne lepsze10 kop.8 - 8,5 kop.
Mięso (1 funt = 0,41 kg)
* wołowina14 kop.14 kop.
* cielęcina14 kop.14,5 - 17 kop.
* wieprzowina15 kop.16,5 kop.
* baranina14 kop.12 kop.
Drewno (s±żeń sze¶cienny = 5,1 m3)
* twarde18,25 rb16 - 16,5 rb
* miękkie17 rb14 - 14,5 rb
Węgiel (czetwiert = 2,1 l)1
* kamienny1,5 rb1,5 - 1,6 rb

Ceny w rublach, 1 rubel = 100 kopiejek

¬ródło

  • "Varsavskaja Policejskaja Gazeta" 1880, nr 163 (dod), s. 4, 1882: nr 108 (dod.), s. 4, nr 190 (dod.), s. 4.

3. Ceny z przełomu XIX/XX w. zapamiętane przez pamiętnikarzy

Jak podaje Ignacy Baliński, na przełomie XIX/XX w. za 1 rb można było zje¶ć przyzwoity, dwudaniowy obiad, a za ok. 40 rb sprawić sobie frak.

¬ródło

  • I. Baliński, Wspomnienia o Warszawie, Edinburgh 1946.

4. Koszty utrzymania w 1920 r.

Koszt dzienny żywno¶ci, opału i ¶wiatła rodziny pracowniczej, składaj±cej się z czterech osób, w 1920 r. wynosił 50,82 - 100,12 mk.

Ceny w markach polskich. 1 mk = 100 feningów.

¬ródło

  • "Miesięcznik Statystyczny" 1920, T. 1, z. 1-3.

5. Ceny maksymalne wybranych produktów ustalone zarz±dzeniem Rady Obrony Państwa z 18.08.1920

Nazwa produktuJednostka miaryCena
Chleb razowy1 funt = 0,41 kg8 mk
Chleb pytlowy1 funt = 0,41 kg10 mk
Chleb pszenny1 funt = 0,41 kg14 mk
Mięso wołowe1 funt = 0,41 kg32 mk
Mięso cielęce1 funt = 0,41 kg29 mk
Mięso wieprzowe1 funt = 0,41 kg32 mk
Mięso baranie1 funt = 0,41 kg30 mk
Kiełbasa zwyczajna1 funt = 0,41 kg36 mk
Kiełbasa krakowska1 funt = 0,41 kg40 mk
Szynka1 funt = 0,41 kg50 mk
Kartofle1 funt = 0,41 kg1,2 mk
Mleko słodkie niezbieranelitr10 mk
Jajkasztuka3,2 mk
Herbata luzem1 funt = 0,41 kg64 mk
Kawa palona w ziarnach1 funt = 0,41 kg76 mk
Mydło do prania1 funt = 0,41 kg33 mk
Zapałkipudełko1 mk

¬ródło

  • "Kurier Warszawski" 1920, nr 230, s. 3.

6. Ceny wybranych produktów z 1922

Nazwa produktuJednostka miaryCena
Chleb razowykilogram90 mk
Chleb pytlowy z m±ki 70%kilogram190 mk
Chleb pytlowy z m±ki 50%kilogram140 mk
Bułki z m±ki 50%sztuka (50 g)235 mk
Bułkisztuka (50 g)12 mk
Mleko niezbieranelitr140 mk
¦mietanalitr480 mk
Masło ¶mietankowe 1. gatunku1 funt = 0,41 kg900 mk
Ser twarogowy1 funt = 0,41 kg18 mk
Jajkasztuka35 mk
Mięso wołowe1 funt = 0,41 kg155 mk
Mięso cielęce1 funt = 0,41 kg155 mk
Mięso wieprzowe1 funt = 0,41 kg180 mk
Mięso baranie1 funt = 0,41 kg155 mk
Cukier kryształ1 funt = 0,41 kg285 mk
Węgiel1 pud = 16,38 kg320 mk
Zapałkipudełko10 mk
Mydło 63%1 funt = 0,41 kg170 mk

¬ródło

  • "Robotnik" 1922, nr 6, s. 6.

7. Ceny wybranych produktów w 1923 r.

Nazwa produktuJednostka miaryCena
Chleb żytni pytlowykilogram3 086 mk
Chlebkilogram2 900 mk
Bułki1 funt = 0,41 kg1 700 - 1 800 mk
M±ka pszenna1 funt = 0,41 kg2 000 mk
Mięso wołowe1 funt = 0,41 kg6 280 mk
Mięso "najdroższe"1 funt = 0,41 kg9 000 mk
Masło1 funt = 0,41 kg12 000 mk
Ser1 funt = 0,41 kg3 029 mk
Jajkasztuka450-457 mk
Cukier1 funt = 0,41 kg5 500 mk
Cukier kryształ1 funt = 0,41 kg5 300 mk
Węgiel1 pud = 16,38 kg6 206 mk

¬ródło

  • "Gazeta Poranna 2 Grosze" 1923, nr 142, s. 6, nr 153, s. 3

zebrała: Sowa
20.09.2010

Przypisy

  1. W tek¶cie podano hektary, ale: 1 czetwert to 209,9 l. - Dawne jednostki miar.


Do góry