Cmentarze


Spis pochowanych na Pow您kach Wojskowych (d. Cmentarzu Komunalnym Pow您ki) w Warszawie

Niniejszy spis obejmuje osoby "zas逝穎ne" pochowane przed 1989 r. i niewielki procent nazwisk zg這szonych przez rodziny lub osoby zainteresowane. Nie jest to wi璚 pe軟y wykaz zmar造ch. Je郵i kto poszukuje informacji o swoich bliskich, powinien skorzysta z wyszukiwarki grob闚, prowadzonej przez warszawski Zarz康 Cmentarzy Komunalnych lub skontaktowa si z zarz康em samego cmentarza:

ul. Pow您kowska 43/45
01-797 Warszawa
Kancelaria
tel. (022) 633-21-40, (022) 633-50-57 w. 123, 129
fax 022 669-15-24
(czynna: pon-pt. 8-16)

W "pierwszych" nawiasach podano lata 篡cia, w "drugich" kwater, rz康 i gr鏏.


    A

  1. Adamkiewicz Franciszek (1919-1986) (39C-6-5)
  2. Adamski Izydor (1937-1983) (AZ II boczna)
  3. Adin Maria (1901-1972) (33B-4-11)
  4. Adryan Andrzej ps. "Felek" (1903-1968) (20B-1-10)
  5. Adwentowicz Karol(1871-1958) (AZ)
  6. Alef-Bolkowiak Gusta* (1916-1979) (AZ II boczna)
  7. Alster Antoni (1903-1968) (32A-3-6)
  8. Altman Henryk(1897-1974) (33C-4-2)
  9. Ambroziewicz Edward ps. "Rosomak" (1918-1944) (28A-1-12)
  10. Andrysiak Jan ps. "Miot", "Janusz"(1894-1966) (2B-2-10)
  11. Andrzejewski Jan Kajus ps. "Jan" (1913-1944) (20A-5-4)
  12. Andrzejewski Stanis豉w (1908-1979) (AZ II boczna)
  13. Araszkiewicz Stanis豉w (1901-1983) (AZ II boczna)
  14. Arctowski Henryk (1871-1958) (2B-12-29)
  15. Arczy雟ki Marek (Ferdynand) (ps. "Marek" (1900-1979) (15B-4-1)
  16. Arnold Stanis豉w(1895-1973) (35A-1-12)
  17. Augustyn Bronis豉w (1907-1939) (17A-3)
  18. Augustyniak Franciszek ps. "Zdziebko" (1889-1973) (33B-7-7)
  19. Axer Otto (1906-1983) (15A-4-20)
  20. Do g鏎y

    B

  21. Babiarz Stanis豉w ps. "Wysocki" (1900-1947) (28A-2-8)
  22. Bacewicz Gra篡na (1913-1969) (32A-3-8)
  23. Bach J霩ef (1898-1939) (26C-4-32)
  24. Baczy雟ka Barbara z Drapi雟kich (1922-1944) (22A-2-12)
  25. Baczy雟ka Stefania (1890-1953) (5B-2)
  26. Baczy雟ki Stanis豉w (1890-1939) (5B-2)
  27. Baczy雟ki Krzysztof Kamil ps. "Jan Bugaj" (1921-1944) (22A-2-12)
  28. Bagi雟ki Henryk J霩ef (1888-1973) (28CII-7-7)
  29. Bagi雟ki Wac豉w ps. "Cezary" (1906-1944) (23A-1-13)
  30. Bajon Hieronim ps. "Smok" (1915-1976) (30B-6-12)
  31. Bakalisz Micha (1923-1944) (4B-2)
  32. Balawajder Kazimierz (1931-1979) (AZ II boczna)
  33. Balicki Stanis豉w Witold (1909-1978) (29B-4 264)
  34. Balicki Zygmunt (1888-1959) (30A-6-9 179)
  35. Banach Kazimierz (1904-1985) (39C-5-8 268)
  36. Ba鎥owski Stanis豉w (1910-1983) (37C-10-1 258)
  37. Ba鎥owski Zdzis豉w ps. "Opat" (1913-1944) (27A-7-18 224)
  38. Baran Mieczys豉w (1901-1939) (25A-5-30 219)
  39. Baranowski Wincenty (1877-1957) (AZ43)
  40. Barcikowski Wac豉w (1887-1981) (AZ II boczna 82)
  41. Bartosik Sylwester (1893-1942) (6C-2-11 122)
  42. Bary豉 Marian ps. "Bartek" (1899-1970) (AZ l boczna 61)
  43. Batog Andrzej (1901-1955) (17C-5-13 211)
  44. Bazyd這 Franciszek (1899-1976) (36B-1-2 247)
  45. B彗owski Karol (1912-1960) (AZ40)
  46. Becker Henryk (1890-1940) (22C-2-2 160)
  47. Bednarski Zbigniew ps. "Jurkowski" (1919-1944) (25A-15 219)
  48. Bejm J霩ef (1937-1987) (AZ l boczna 80)
  49. Bendek Boles豉w (1907-1977) (AZ l boczna)
  50. Bekier Aleksander (1907-1963) (2C-8-14)
  51. Benesz Andrzej (1918-1976) (AZ l boczna)
  52. Beniger Stanis豉w (1907-1975) (33D-2-9)
  53. Belczewski Bronis豉w (1918-1983) (2-11-2)
  54. Bentkowska Maria (1848-1938) (13C-1-14)
  55. Berezowska Maria "Maja" (1898-1978) (12A-10)
  56. Berger Ludwik ps. "Goliat", "Micha", "Hardy" (1911-1943) (26A-11-13)
  57. Berman Jakub (1901-1984) (35B-7-15)
  58. Bernatowicz Jan ps. "Bartek" (1905-1974) (28CII-10-2)
  59. Berlina Zygmunt (1896-1980) (6A)
  60. Bertold Edward (1912-1965) (2C-13-6)
  61. Besowski Mieczys豉w (1903-1982) (37D-4-9)
  62. Beylin Karolina (1899-1977) (35B-3)
  63. Beylin Pawe (1926-1971) (17B-6-9)
  64. Bia這sk鏎ski W豉dys豉w (1926-1946) (28B-3)
  65. Bida Antoni (1897-1980) (39B-2)
  66. Bida Jan ps. "Emil", "Smyk" (1927-1944) (6C-1-7)
  67. Biedrzycki Franciszek (1894-1977) (31C-4-16)
  68. Bieli雟ki Niemir ps. "Sk鏎a" (1917-1949) (6A-8-9)
  69. Bielska-Tworkowska Leokadia (1901-1973) (28CII-3-3)
  70. Bielski Leon (1917-1986) (338-8-11)
  71. Bieniek Stanis豉w (1901-1978) (35C-4-8)
  72. Bie鎥o Lucjan ps. "Szczerbaty W豉dek" (1903-1975) (31D-1)
  73. Bierdiajew Walerian (1885-1956) (AZ)
  74. Bierut Boles豉w ps. "Janowski", "Tomasz" (1892-1956) (AG)
  75. Bilewicz Stanis豉w Jan (1903-1963) (19A-7-12)
  76. Billewicz Gustaw ps. "Sosna" (1907-1944) (88-6-32)
  77. Billig Wilhelm (1906-1985) (4DII-2-9)
  78. Biskup Wincenty (1890-1968) (6D-3-25)
  79. Bittner Ludwik ps. "Kalka", "Rot" (1892-1960) (24A-1)
  80. Blicharski Czes豉w (1906-1968) (6D-4-25)
  81. Blinczykow Marek ps. "Motel" (1895-1935) (AZ)
  82. B豉si雟ki Karol ps. "Antoni Rymarz" (1892-1944) (27A-10-4)
  83. B豉szczyk Zygmunt (1897-1973)33C-2-10)
  84. B豉瞠jczyk Jan ps. "Pidol" (1918-1976) (33D-5-13)
  85. Bober Stanis豉w (1911-1970) (14B)
  86. Bobi雟ka Helena z domu Brun (1887-1968) (6D-4-21)
  87. Bodalski Mieczys豉w (1918-1978) (AZ l boczna)
  88. Boerner Ignacy (1875-1933) (5A-3)
  89. Boerner W這dzimierz (1908-1974) (15B-4-9)
  90. Bogucki Roman Karol ps. "Suchy", "Roman" (1904-1943) (6B-9-19)
  91. Bogucki Zbigniew ps. "Zbyszek" (1925-1944) (68-8-13)
  92. Bohdziewicz Antoni (1906-1970) (19B-5-19)
  93. Bohusz-Szyszko Jakub (1855-1942) (18A-5-5)
  94. Bojarczyk Irena (?-1944) (6A)
  95. Bo速u獘 Miko豉j (1883-1939) (10A-1-10)
  96. Bonder Julian (1900-1975) (32B-6-31)
  97. Bo鎍za-Uzdowski W豉dys豉w (1887-1957) (30A-4)
  98. Boraty雟ki Edmund (1924-1984) (AZ II boczna)
  99. Bordzi這wska Helena ps. "Heksa Kampart" (1903-1944) (23A-9)
  100. Borecki Feliks ps. "Watra" (1903-1944) (24B-5-8)
  101. Borejsza Jeszy (1906-1952) (AZ)
  102. Borkiewicz Adam ps. "Leszczy雟ki" (1896-1958) (24A)
  103. Borkowski Ignacy ps. "Wicek" (1907-1970) (AZ l boczna)
  104. Borowski Karol (1886-1968) (12B-2-28)
  105. Borowski Tadeusz (1922-1951) (AZ)
  106. Borowski Wiktor (1905-1976) (35D-1-11)
  107. Bo瞠k Franciszek ps. "W豉dek" (1905-1980) (36C-10-7)
  108. Bo瞠k Stanis豉w (1907-1944) (6B-1)
  109. Brahmer Mieczys豉w (1899-1984) (39C-3-9)
  110. Brandys Rudolf (1895-1918) (5A-pomnik)
  111. Brejnak Zygmunt (1899-1984)40-2-3)
  112. Brenneisen Erwin ps. "Belt" (1896-1946) (23A-15-8)
  113. Breza Tadeusz (1905-1970) (30A-2-7)
  114. Brodziak Stanis豉w (1917-1975) (37A-1-3)
  115. Brokl Kazimierz (1877-1939) (15C-1-19)
  116. Broniewska Janina (1904-1981) (2A-13)
  117. Broniewski W豉dys豉w (1897-1962) (AZ)
  118. Bronikowski Jan (1910-19391 10B-1)
  119. Bronowski Stefan ps. "Ostoja" (1894-1958) (28A-13-15)
  120. Bronisz闚na Seweryna (1891-1982) (AZ II boczna)
  121. Broszko Stanis豉w (1901-1973) (28CII-3)
  122. Brzechwa Jan (1900-1966) (2C-3-4)
  123. Brzezi雟ki Jan ps. "M軼iw鎩" (?-1944) (248-1-2)
  124. Brzozowski Jan Antoni (1910-1939) (27B-4-34)
  125. Bucholc Zbyszko (1912-1971) (31C-2-18)
  126. Buczy雟ki ζdys豉w ps. "Kazik Debiak" (1919-1943) (6C-2-8)
  127. Buczy雟ki Wac豉w (1898-1969) (AZ l boczna)
  128. Budrewicz Gwidon (1903-1939) (10B-7-10)
  129. Bukowski Jan (1904-1961) (D-1)
  130. Buniewicz Jan (1900-1942) (25A-18-11)
  131. Burda Andrzej (1913-1987) (AZ II boczna)
  132. Burgin Juliusz (1906-1973) (33B-6-13)
  133. Bursowa Felicja (1906-1983) (23B-3-23)
  134. Burgraf Romuald (1895-1967) (24B-8-3)
  135. Burzy雟ki Zbigniew (1902-1971) (14C-1-13)
  136. Butkiewicz Karol Pawe (1868-1940) (10A-5-25)
  137. Biilow Henryk ps. "Konstanty" (1892-1944) (8B-2-3)
  138. Bylina Micha (1904-1982) (-8-11)
  139. Bytnar Jan ps. "Rudy" (1921-1943) (20A-6-16)
  140. Do g鏎y

    C

  141. Calyo de Fermandez Marina (1922-1952) (AZ)
  142. Cegielski Longin (1920-1987) (AZ II boczna)
  143. Cepa Heliodor (1895-1974) (7C-2-27)
  144. Cesarski Aleksander ps. "Ma造 Olek" (1921-1975) (290-1-3)
  145. Chajn Leon (1910-1983) (AZ l boczna)
  146. Cha豉si雟ki J霩ef (1904-1979) (39B-2)
  147. Chimiak Zygmunt Franciszek (1898-1939) (27C-3-1)
  148. Chmielewski Henryk ps. "Yes" (1907-1980) (39B-11-4)
  149. Chmielewski Jan (1895-1974) (29B-1-16)
  150. Chmielewski Tadeusz (1892-1970) (19B-6)
  151. Chmura Jakub Witalis (1898-1939) (17A-4-5)
  152. Chojna Wac豉w (1907-1939) (25A-18-14)
  153. Cholewa W這dzimierz (1891-1942) (6C-1-5)
  154. Chomicki Aleksander (1917-1944) (4B-2)
  155. Chomicz Jan (1913-1939) (25B-11-29)
  156. Choroma雟ki Micha (1904-1972) (17B-5)
  157. Chotkowski Witold Marian (1900-1939) (17A-3-27)
  158. Chrupek Micha ps. "R鎩" (1899-1944) (25A-4-19)
  159. Chwat闚 Aleksander (1896-1961) (P-1)
  160. Ciborowski Adolf (1919-1987) (AZ II boczna)
  161. Ciecierski Stanis豉w ps. "Jerzy" (1895-1967) (30A-5-8)
  162. Cieplak Mi這s豉w ps. "Giewont" (1917-1944) (20A-4-5)
  163. Ciesielski Edward ps. "Kula" (1922-1962) (29A-8-13)
  164. Ciopa Mieczys豉w ps. "Marabut" (1908-1944) (23A-1-8)
  165. Ciszewski Jan (1920-1982) (23C-1-l3)
  166. Cuber Adam (1910-1970) (31B-4-18)
  167. Cybis Jan (1897-1972) (33A-1-9)
  168. Czajka-Stachowicz Izabella (1883-1969) (19B-8)
  169. Czapla Kazimierz ps. "Gurt" (1897-1964) (2D-4-8)
  170. Czaplewski Adam (1914-1982) (6B-1-1)
  171. Czarli雟ki Stefan Ludwik Walerian (1909-1939) (10B-7-4)
  172. Czarnecki Micha Roman ps. "Bia造", "Geograf" (?-1945) (30B-1 -13)
  173. Czarnkowski Stefan Zygmunt (1879-1837) (19A-7-6)
  174. Czarnowski Eugeniusz ps. "Adam", "Piotr Kostrzewa" (1904-1947) (AZ)
  175. Czermi雟ki Jan (1923-1976) (39A-3)
  176. Czerniachowski J霩ef (1906-1944) (4C-1)
  177. Czernik Stefan Bernard (1910-1972) (20B-3)
  178. Czerny Andrzej ps. "Leliwa" (1923-1944) (24B)
  179. Czerwi雟ki Marian (1903-1968) (AZ)
  180. Czerwi雟ki Stefan ps. "Karabin", "Lu郾ia" (1895-1971) (19A-8-1)
  181. Czerwi雟ki Wojciech ps. "Orlik" (1921-1944) (25A-18-26)
  182. Czeszejko-Sochacki Jerzy ps. "Julian Bratkowski", (1892-1934) (31A-3-6)
  183. Do g鏎y

  184. 鑿ik Tadeusz ps. "W豉dys豉w Stopczyk" (1899-1968) (AZ)
  185. Do g鏎y

    D

  186. Daczkowski Czes豉w (1897-1939) (17A-4)
  187. Dani這wicz Tadeusz (1904-1970) (31B-1-17)
  188. Dani這wska El瘺ieta (1889-1970) (15C-2-19)
  189. Daniszewska Lidia ps. "Lidka" (1923-1944) (20A-3-8)
  190. Daniszewski Tadeusz (1904-1969) (31A-4-2)
  191. Danysz Marian (1909-1983) (37C-10-7)
  192. Darnicka-Gamska Julia (1905-1969) (2B-1-11)
  193. Daszewski W豉dys豉w (1902-1971) (32A-1-16)
  194. Daszewski Witold ps. "Wojtas" (1924-1944) (26A-11-4)
  195. Dawidowski Maciej Aleksy ps. "Alek" (1920-1943) (20A-16-16)
  196. Da德a雟ki Stefan ps. "Stefan" (1919-1944) (25A-18-19)
  197. D帳-Kocio Jan (1898-1976) (AZ l boczna)
  198. D帳rowski Boles豉w ps. "Jerzy" (1886-1965) (2B-3-7)
  199. D帳rowski Jan (1904-1964) (2C-11-13)
  200. D帳rowski Jerzy (1903-1939) (27C-2-5)
  201. D帳rowski Konstanty (1906-1975) (AZ l boczna)
  202. D帳rowski Roman ps. "Stary" (1902-1959) (28A-13-21)
  203. D帳rowski Stanis豉w ps. "Brzoza" (1899-1964) (2C-9-13)
  204. D帳rowski W這dzimierz ps. "M. Morus" (1881-1958) (2B-12-16)
  205. D帳ski Zdzis豉w ps. "Dawid", "Roman" (1911-1943) (26A-9-23)
  206. Dec W豉dys豉w (1898-1965) (2A-2-11)
  207. Deczkowski Stanis豉w ps. "Madejski" (1925-1944) (20A-2-25)
  208. Dederko Marian (1880-1965) (2C-3-12)
  209. Degler Arkadiusz Waleriusz ps. "Grad" (1920-1944) (6B-9-10)
  210. Dembowski Jan (1889-1963) (AZ)
  211. Demke Emil - patrz Gruda Micha
  212. Derecki Jaros豉w ps. "Wojtek" (1922-1965) (14B-2-3)
  213. Dienstl-D帳rowa Marian (1882-1957) (15C-1-7)
  214. Dietrich Tadeusz (1905-1960) (AZ)
  215. Dindorf Ankowicz Franciszek (1888-1963) (30BII-5-1)
  216. D逝goszewski Andrzej ps. "D逝gi" (1923-1944) (20A-4-17)
  217. D逝goszewski Marek ps. "Baobab" (1924-1944) (20A-4-18)
  218. D逝ski Ostap (1892-1964) (AZ)
  219. D逝積iakiewicz Janusz Wac豉w (1889-1932) (5A-3)
  220. Dobiszewski Antoni (1895-1942) (6C-5-8)
  221. Dobrodzicki Jerzy (1884-1934) (5A-3)
  222. Dobromil Jan (1901-1944) (6B-10)
  223. Dobrowolski Kazimierz W豉dys豉w (1884-1957) (AZ)
  224. Dobrowolski Antoni Boles豉w (1872-1964) (2A-9)
  225. Dobrowolski Stanis豉w Ryszard (1907-1986) (AZ II boczna)
  226. Dobrowolski Szcz瘰ny (1914-1961) (2C-1 17)
  227. Dobrski Janusz Stanis豉w ps. "真k" (1896-1955) (22A-7-2)
  228. Dobrza雟ki Wiktor Zenon ps. "W豉d" (1909-1944) (8B-6-14)
  229. Doli雟ki Adam (1899-1985) (AZ II boczna)
  230. Doliwa Andruszewicz Witold (1890-1939) (10B-6)
  231. Doma雟ki Jan (1886-1966) (2B-2-8)
  232. Domin Stanis豉w (1907-1939) (27B-4-20)
  233. Oowb鏎-Mu郾icki Konstanty (1857-1931) (15A-6-1)
  234. Drabarek Alfred ps. "Adam" (1911-1965) (2B-3-18)
  235. Dragan Czes豉w (1919-1969) (31A-4-5)
  236. Dr捫kiewicz Irena (1916-1960) (26BII-10-7)
  237. Drewniak Jan (1904-1972) (19C-2-3)
  238. Drohojowski Jan (1901-1979) (368-5)
  239. Drozda Teodor (1906-1944) (4B-1)
  240. Dro盥 Wiktor (1908-1980) (39B-10)
  241. Dro積iak Edward (1902-1966) (2C-2-18)
  242. Dunikowski Xawery (1875-1964) (AZ)
  243. Dunin-Karwicki Wac豉w ps. "Luty" (1918-1944) (24A)
  244. Dunin-W御owicz W豉dys豉w ps. "Albin" (1877-1950) (15C-dodat. 9)
  245. Dunin-W御owiczowa Janina (1896-1972) (15C-9)
  246. Dusza Jan (1912-1980) (AZ II boczna)
  247. Duszy雟ki Zygmunt (1914-1973) (AZ l boczna)
  248. Dworakowski W豉dys豉w (1908-1976) (AZ l boczna)
  249. Dworakowski W豉dys豉w vel Paw這wski, ps. "Anto", "Franek" (1897-1973) (33C-5-12)
  250. Dworakowski Zygmunt (1898-1940) (24C-6-7)
  251. Dworakowski Zygmunt (1905-1971) (32A-1-13)
  252. Dworzak Stanis豉w ps. "Przemys豉w" (1895-1944) (25A-8-1)
  253. Dybowski Jan Teodor (1909-1977) (35B-3-17)
  254. Dybowski Stefan (1903-1970) (AZ l boczna)
  255. Dymkowski Jerzy (1926-1979) (AZ l boczna)
  256. Dymsza Adolf wla軼. Bagi雟ki (1900-1975) (15B-6-12)
  257. Dyszewski Zdobyslaw (1917-1939) (27C-3-4)
  258. Dziekan Tadeusz (1925-1984) (6B-1-3)
  259. Dzienikowski Jerzy Apoloniusz (1913-1939) (27C-1-36)
  260. Dziewulski Stanis豉w (1869-1939) (10B-1)
  261. Dziurka這 Pawe (1906-1944) (4B-1)
  262. Dzwonkowski Aleksander (1907-1977) (35b-2)
  263. Do g鏎y

    E

  264. Eibisch Eugeniusz (1896-1987) (39C-24-11)
  265. Eiger-Kami雟ka Maria (1897-1983) (39C-2-1)
  266. Elczewski Maciej (1917-1957) (AZ)
  267. Do g鏎y

    F

  268. Fajge Jan ps. "Murzyn". "Roman" (1917-1942) (6C-2-9)
  269. Falewicz Tadeusz (1892-1971) (18A-7-14)
  270. Falkowska Jadwiga ps. "Jaga", "Ludwika", "Zdzis豉wa" (1889-1944) (AZ)
  271. Falski Marian ps. "Rafa". "Praski" (1881-1974) (32A-2-6)
  272. Feder-Mandalian Teodora (1900-1987) (3B-2-6)
  273. Fedorowicz J霩ef (1906-1939) (12C-1-7)
  274. Fejgin Mieczys豉w (1894-1975) (29D-4-3)
  275. Felczak W豉dys豉w (1911-1972) (33B-4)
  276. Feliksiak Jerzy (1925-1980) (39B-4-4)
  277. Ferszt Leon (1890-1957) (AZ)
  278. Fiderkiewicz Alfred (1886-1972) (AZ)
  279. Fiedler Franciszek (1880-1956) (AZ)
  280. Fieldorf Emil August ps. "Nil" (1895-1953) (14A-4 i 30IIB-31)
  281. Filipowicz Marian (1899-1939) (10B-4)
  282. Findzi雟ki Tadeusz (1911-1987) (3B-2-10)
  283. Fink Oskar Juliusz (1899-1939) (27C-2-6)
  284. Finkelsztein Julian (1909-1977) (35C-2-6)
  285. Firganek Alojzy (1918-1985) (39C-5-3)
  286. Fiszer Franciszek (1860-1937) (18B-7-14)
  287. Fitelberg Grzegorz (1879-1953) (AZ)
  288. Fitz Henryk (1869-1939) (17A-1)
  289. Floryanowicz Ksawery (1898-1984) (6B-2)
  290. Flukowski Stefan (1902-1972) (33B-1-22)
  291. Forjasz Stanis豉w (1925-1947) (28B-2)
  292. Fornalska Marcjanna ps. "Babcia" (1870-1963) (AZ)
  293. Fornalska Feliksa (1893-1987) (25A-6)
  294. Fortuniak Micha (1898-1944) (6B-2)
  295. Fotek Antoni (1896-1966) (20-1-17)
  296. Fotek Jerzy ps. "Robert" (1920-1944) (6A-9-22)
  297. Fotek Tadeusz ps, "Bronimir" (1923-1944) (6B-9-14)
  298. Franek Jan Antoni (1889-1940) (24C-7-11)
  299. Frankowicz Eugeniusz (1909-1939) (10B-6)
  300. Fruhling Boles豉w Jacek (1892-1976) (35B-1-12)
  301. Frydrych Marian Ludwik (1897-1939) (10B-2-33)
  302. Frymus Jerzy ps. "Garbaty" (1921-1945) (18B-2-23)
  303. Furgalski Teodor (1893-1939) (5A-1)
  304. Do g鏎y

    G

  305. Gach Stanis豉w (1923-1944) (4C-1)
  306. Gadomski Janusz (1910-1977) (35B-3-9)
  307. Gadomski Romuald (1908-1974) (33C-6-14)
  308. Gajcy Tadeusz Stefan ps. "Karol Topornicki" (1922-1944) (27A-7-4)
  309. Gajewski Piotr (1902-1975) (AZ l boczna)
  310. Gajkowicz Aleksander (1897-1971) (AZ l boczna)
  311. Gali雟ki Kazimierz Jan (1894-1939) (17A-2-11)
  312. Ga販zy雟ki Konstanty Ildefons (1905-1953) (2A-10-18)
  313. Ga貫cki Tadeusz (1868-1941) (AZ)
  314. Ga貫cki Tadeusz - patrz Strug Andrzej (AZ)
  315. Garncarczyk Wilhelm (1893-1972) (30A-6-10)
  316. Garncarczykowa Stanis豉wa (1891-1957) (30A-6-10)
  317. Gawlicki Julian (1905-1967) (6D-3-14)
  318. G御iorowska-Grabowska Natalia (1881-1964) (AZ)
  319. G崙S1][S2]siorowska[S3]-Szpakowska Halina ps. "Halinka" (1917-1971) (33C-2-10)
  320. Gassowski Jan ps. "Kania" (1925-1944) (23A-1-23)
  321. Gebert Boles豉w (1895-1986)40-1-6)
  322. Gede Tadeusz (1911-1982) (AZ II boczna)
  323. Geissler Antoni Andrzej (1910-1939) (27B-8-26)
  324. Gerber Rafa (1909-1981) (AZ II boczna)
  325. Gerhard Jan (1921-1971) (AZ l boczna)
  326. Germatowicz Stanis豉w (1903-1984) (AZ II boczna)
  327. Gertz Wanda ps. "Kazik-Lena" (1896-1958) (24A)
  328. Gerutto Miko豉j (1914-1939) (25B-5-12)
  329. Gesing Franciszek (1904-1982) (AZ II boczna)
  330. Gessing Roman (1903-1975) (AZ l boczna)
  331. Gesicki Zbigniew ps. "Juno" (1919-1944) (30B-II-7-2)
  332. Gdulewicz Adam (1899-1939) (12C-1-10)
  333. Gdulewski Ryszard (1906-1980) (31C-2-5)
  334. Giebartkowski Edmund ps. "草速y" (1880-1969) (AZ l boczna)
  335. Gieranowski Stefan (1896-1939) (1 7A-6-3)
  336. Gieysztor Stanis豉w (1891-1940) (AG)
  337. Gi篡雟ki Lucjan ps. "Gozdawa" (1909-1946) (8B-6-26)
  338. Gisges Jerzy Maria (1914-1983) (39C-2-7)
  339. Gluth Nowomiejski Alojzy (1892-1939) (AG)
  340. Gluth Nowomiejski Janusz ps. "好ie篡雟ki" (1923-1944) (AG)
  341. Gluth Nowomiejski Jerzy (1921-1944) (AG)
  342. Gluth Nowomiejski Zbigniew ps. "Nowak" (1921-1944) (AG)
  343. G豉dysz Jan (1909-1963) (2C-8-7)
  344. G這wacki Feliks (1901-1976) (35D-6-1)
  345. G這wacki Henryk ps. "Sk鏎a" (1919-1944) (27A-6-20)
  346. G這wacki Julian ps."Og鏎ek" (1911-1944) (8B-5-13)
  347. G這wacki Ludwik (1904-1986) (3B-7-38)
  348. G這wacki Teofil (1906-1971) (32A-1-8)
  349. Gniady W豉dys豉w (1888-1918) (5A-pomnik)
  350. Godik W豉dys豉w (1892-1952) (AZ)
  351. Godlewski Antoni ps, "Antek Rozpylacz" (1923-1944) (17A-1-15)
  352. Go喚biewski W這dzimierz (1915-1977) (15A-8-23)
  353. Gomulka W豉dys豉w ps. "Wies豉w" (1905-1982) (AZ)
  354. Gorazdowski Jan Nepomucen ps. "Wola雟ki" (1896-1957) (24A-6-13)
  355. Gordon Konstanty (1917-1983) (19A-1-17)
  356. Gory雟ki Juliusz (1911-1986) (39C-7-4)
  357. G鏎ecki Tadeusz ps. "Jaros豉w" (1895-1944) (27A-7)
  358. G鏎ka J霩ef ps. "Spokojny" (1888-1942) (6C-2-9)
  359. G鏎ka Olgierd (1887-1955) (2B-7-8)
  360. G鏎niak Stanis豉w (1887-1959) (28B-II-2-10)
  361. G鏎nicki Andrzej (1896-1939) (17A-1-6)
  362. G鏎ski Janusz (1929-1986) (AZ II boczna)
  363. Grabowska Halina ps. "Zeta" (1923-1944) (24A-7-17)
  364. Grabowski Aleksander (1923-1984) (6B-3)
  365. Grabowski Edward (1880-1961) (AZ)
  366. Grad Mieczys豉w (1920-1984) (37D-1-23)
  367. Gradstein Alfred (1904-1954) (2B-7-4)
  368. Greefield Marian Wac豉w (1911-1939) (276-14-21)
  369. Grochowiak Stanis豉w (1934-1976) (35B-1)
  370. Grochowski Mieczys豉w (1904-1942) (6C-4-8)
  371. Grochulski Kazimierz (1881-1961) (28B-II-12-27)
  372. Gr鏚ecki Kazimierz ps.,.G鏎al". "Tomek" (1893-1942) (6C-3-9)
  373. Gr鏚ecki Stefan (1903-1968) (18B-1-5)
  374. Grodzicki Stanis豉w Edward ps. "Le郾iewski" (1895-1946) (AZ)
  375. Grodzicki Wiktor (1904-1948) (AZ)
  376. Grodzki Stanis豉w Edward ps. "Leszczy雟ki" (1895-1946) (AZ)
  377. Gronczewski Edward ps. "Przepi鏎ka" (1923-1976) (AZ l boczna)
  378. Grosfeld Ludwik (1889-1955) (28-9-1)
  379. Gross Stanis豉w (1903-1976) (35B-1-16)
  380. Groswith Mieczys豉w (1906-1962) (12B-5-21)
  381. Grosz Wiktor (1907-1956) (AZ)
  382. Groszowa Irena (1907-1979) (37B-2-1)
  383. Groszkiewicz Jacek (1909-1973) (33B-8-2)
  384. Grubecki Jan Micha (1904-1987) (AZ II boczna)
  385. Gruda Micha (1902-1964) (AZ)
  386. Grudzino J霩ef (1897-1960) (2B-7-27)
  387. Grywi雟ka Irena (1900-1969) (19B-8-7)
  388. Grzebalski Stefan ps. "Gniewosz" (1897-1944) (23A-1-18)
  389. Grzesik Ferdynand (1906-1942) (6C-2-9)
  390. Grzesiuk Stanis豉w (1918-1963) (2C-8-8)
  391. Grzeszczak Aleksandra ps. "Ole雟ka" (1921-1944) (20A-3-32)
  392. Grzeszczak Stefania ps."Stefa" (1924-1944) (20A-3-22)
  393. Grzedzi雟ki January (1891-1975) (19A-8-19)
  394. Grzmot-Skotnicki Stanis豉w (1894-1939) (29A-6-25)
  395. Grzybowski Marian Piotr (1895-1949) (D-2)
  396. Gumi雟ki Wac豉w (1891-1969) (2C-8-2)
  397. Guttenberger Brunon (1902-1939) (1 7A-7)
  398. Guzicki Stanis豉w ps. "Czarny", "Mechanik" (1892-1976) (35D-3-11)
  399. Gwiazdowicz Kazimierz ps. "Bolek", "Cietrzew" (1924-1964) (12B-10-17)
  400. Gwiazdowicz Micha ps. "Dziadek" (1889-1962) (AZ)
  401. Do g鏎y

    H

  402. Hackel Juliusz Marian (1902-1974) (35A-4-10)
  403. Halicka Antonina (1908-1973) (K-14-1/2)
  404. Halicki Bronis豉w (1902-1962) (K-14)
  405. Hamera Bogdan (1911-1974) (35A-2)
  406. Hanke Wit (1907-1966) (AZ)
  407. Hann Zygmunt ps. "Grzybowski" (1906-1944) (23A-1-1)
  408. Haracz Wojciech (1885-1961) (31C-2-16)
  409. Harasymowicz Wac豉w (1875-1923) (12A-1-1)
  410. Hartenberger Roman (1897-1965) (2B-6-26)
  411. Hartfiel Aleksander Karol ps. "War" (?-1944) (28A-10-9)
  412. Haubicki-Szychlewicz Juliusz (1897-1974) (18A-5)
  413. Hecold Zdzis豉w ps. "Zb鎩nik" (1913-1944) (26A-9-14)
  414. Helfer Leon (1913-1964) (12A-11)
  415. Hellwig Bronis豉w ps. "Bruno" (1920-1945) (24-7-45)
  416. Herc Lucyna ps. "Lucyna" (1919-1944) (6B-7-4)
  417. Hertz Benedykt (1872-1952) (AZ)
  418. Hertz Stefania (1877-1970) (AZ)
  419. Hi穎wa Emilia (1885-1970) (19B-6-19)
  420. H豉sko J霩ef ps. "Podhorecki" (1899-1944) (20A-5-4)
  421. Hochfeld Julian (1911-1966) (AZ)
  422. Holland Henryk (1920-1961) (K-13-14)
  423. Ho這wnia Micha (1880-1942) (30C-1-8)
  424. Ho造雟ki Edward (1911-1982) (6B-1-2)
  425. Ho造szewski Zbigniew Kazimierz (1911-1939) (17A-6-8)
  426. Hopfer Tomasz (1935-1982) (15A-3-19)
  427. Horak Alojzy ps. "Nesterowicz", "Meuman" (1891-1943) (6A-8-1)
  428. Horodecki Julian (1907-1968) (AZ boczna l)
  429. Horwitz Kancewiczowa Kamilla (1879-1952) (AZ)
  430. Hoszowski Adrian (1898-1967) (6D-2-34)
  431. Hryniewiecki Witold (1893-1943) (30B-1-13)
  432. Hubicki Stefan (1877-1955) (10A-8-22)
  433. Hulej Artur (1901-1951) (AZ)
  434. Humi璚ki Henryk ps. "Olbrzymek" (1921-1944) (24A-9-12)
  435. Huskowski Stanis豉w ps. "Ali" (1922-1944) (20A-7-4)
  436. Hynek Franciszek ps. "Franek" (1897-1958) (28B-II-1-14)
  437. Do g鏎y

    I

  438. Ihnatowicz Stanis豉w (1893-1957) (30A-4-14)
  439. liski Franciszek (1907-1942) (6C-5-7)
  440. Infeld Leopold (1898-1968) (AZ)
  441. lwi雟ki Jerzy Kasjan (1904-1939) (17A-4-8)
  442. Izydorczyk Jan (1900-1 974) (AZ l boczna)
  443. Do g鏎y

    J

  444. Jab這nowski Roman (1886-1963) (30B-II-3-29)
  445. Jab這雟ki Witold (1901-1957) (29A-5-3)
  446. Jachimek Tadeusz Konrad ps. "Jar", "Jocker", "Winka" (1911 -1970) (14B-7-10)
  447. Jackowski Kazimierz ps. "Torpeda" (1921-1945) (24A-2-14)
  448. Jagie陶o Jerzy ps. "Florian" (1923-1944) (20A-4-18)
  449. Jag豉 Micha (1915-1981) (AZ boczna II)
  450. Jagni徠kowski W豉dys豉w (1856-1930) (15B-1-18)
  451. Jagusztyn W豉dys豉w ps. "Oracz" (1915-1969) (AZ l boczna)
  452. Jaklicz Bohdan ps. "Micha" (1924-1944) (26A-10-22)
  453. Jakubik Micha (1914-1966) (14A-1-8)
  454. Jakubowski Ewaryst ps. "Brat" (1920-1944) (20A-5-4)
  455. Jakubowski Jan Zygmunt (1909-1975) (AZ boczna l)
  456. Jakubowski Romuald ps. "Kuba" (1918-1944) (28A-1-13)
  457. Jakubowski Zbigniew ps. "S這" (1919-1944) (28A-1-14)
  458. Jami雟ki Jan (1906-1952) (AZ)
  459. Janaszek Wac豉w ps. "Bolek" (1903-1944) (24A-6-11)
  460. Janczak Wojciech (1912-1945) (29A-7-21)
  461. Janiszewska Aleksandra (1837-1932) (13C-4)
  462. Jankowska Halina (1890-1944) (24B-11-1)
  463. Jankowska Ludwika (1901-1978) (4B-22)
  464. Jankowski Henryk (1922-1959) (AZ)
  465. Jankowski Jan (1919-1981) (AZ II boczna)
  466. Janowski Julian (1886-1970) (18B-5-15)
  467. Janowski Zbigniew ps. "Gustaw", "Stach" (1922-1944) (28A-1-1)
  468. Janus Edward ps. "Andrzej Stawar" (1900-1961) (AG)
  469. Janusz Stanis豉w (1890-1970) (AZ l boczna)
  470. Jarosi雟kl Mieczys豉w (1908-1939) (10B-8)
  471. Jarosz J霩ef (1902-1970) (AZ l boczna)
  472. Jaroszewicz Zofia ps. "Kasia" (1920-1944) (6C-1-4)
  473. Jaroszy雟ki Maurycy (1890-1974) (35A-2-8)
  474. Jasi雟ki Franciszek (1904-1971) (31C-1-8)
  475. Jasi雟ki Mieczys豉w ps. "Donald" (1922-1944) (26A-3-7)
  476. Jasi雟ki Kazimierz (1887-1956) (2B-9-23)
  477. Jasi雟ki Stanis豉w ps. "Wojtek" (1913-1981) (23A-12-14)
  478. Jastrz瑿ska Eugenia (1908-1982) (AZ II boczna)
  479. Jaworowski Jan ps. "Mary鄂a" (1920-1944) (20A-3-10)
  480. Jaworowski Marian ps. "Maurycy" (1912-1967) (AZ)
  481. Jaworowski Rajmund (1885-1941) (AG)
  482. Jaworski Micha (1902-1939) (27C-2-42)
  483. Jaworski Zbigniew (1921-1981) (37B-2-20)
  484. Jaxa-Ro瞠n W豉dys豉w ps. "Barnaba" (1875-1931) (15A-5-1)
  485. Jedlewska Joanna (1937-1972) (17B-6-4)
  486. Jagier Jerzy (1896-1979) (35C-2-5)
  487. Jele Boles豉w (1911-1985)48-9-16)
  488. Jezierski Romuald (1929-1985) (38C-4-9)
  489. Je篡雟ki Andrzej Jerzy (1905-1939) (10B-8)
  490. J璠ryszczak Stefan (1922-1976) (AZ l boczna)
  491. J璠rzejak Tadeusz ps. "Kowalski", "Dziadek" (1920-1944) (28A-1-2)
  492. J璠rzejowski Henryk (1906-1964) (30B-7-27)
  493. Jodko-Narkiewicz Ro軼iszewska Maria ps. "Zapolska", "Wro雟ka" (1875-1962) (12B-5)
  494. J鏎czak Jan (1905-1983) (37D-1-1)
  495. J騧wiak Franciszek ps. "Witold" (1896-1966) (AZ)
  496. J騧wiak Kazimierz ps. "Kajota" (1891-1977) (35C-2-12)
  497. Juchnicki Micha ps. "ζn", "Ryszard", "Wicher" (1914-1977) (26A-10)
  498. Jungraw J霩ef (1897-1952) (28B-II-3-22)
  499. Jurandot Jerzy (191 1-1979) (37B-1)
  500. Jurecki Franciszek J霩ef ps. "Tatar" (1907-1944) (24A-6-14)
  501. Jurkowski Jerzy Robert ps. "Wedel" (1909-1967) (26B-5-1)
  502. Juszkiewicz Aleksander (1915-1975) (AZ l boczna)
  503. Do g鏎y

    K

  504. Kacpura Antoni (1896-1942) (6C-2-10)
  505. Kacprzak Marcin (1886-1968) (20A-1)
  506. Kaczmarek Ksawery (1898-1942) (6C-5-7)
  507. Kaczor Czes豉w (1902-1967) (6D-1-29)
  508. Kaczor Zdzis豉w (1920-1942) (6C-5-10)
  509. Kaczy雟ki Antoni (1874-1925) (9A-2)
  510. Kaczy雟ki Wincenty (1870-1932) (17B-8)
  511. Kaczy雟ki Zygmunt ps. "Weso造" (1914-1984) (4D-4-6)
  512. Kakietek W豉dys豉w (1917-1983) (39C-1-8)
  513. Kalabi雟ki Boles豉w (1927-1982) (39B-1-5)
  514. Kalabi雟ki Stanis豉w (1923-1980) (39B-1)
  515. Kalinowski J霩ef (1912-1975) (33D-6-3)
  516. Kalinowski Stefan (1907-1983) (AZ II boczna)
  517. Kalinowski W豉dys豉w ps. "Wlodek" (1918-1944) (24A-8-21)
  518. Kaliski Sylwester (1925-1978) (AZ boczna l)
  519. Ka逝瘸 Juliusz (?-1942) (6C-1-6)
  520. Kamaszewski Leon (1907-1973) (33C-3-8)
  521. Kami雟ki Aleksander ps. "Juliusz G鏎ecki", "Kamyk", "Ka幟ierczak" (1903-1978) (20A-1)
  522. Kaminski Antoni (1899-1987) (3B-2-6)
  523. Kami雟ki Bronis豉w Czes豉w (1895-1939) (17A-4-18)
  524. Kaminski Franciszek (1923-1985) (6B-2-1)
  525. Kami雟ki Tadeusz ps. "Olek" (1921-1944) (24A-7-9)
  526. Kanafojski Czes豉w (1898-1981) (34A-6-6)
  527. Kania Juliusz ps. "Antoni" (1910-1942) (6C-2-3)
  528. Kaniowski Stefan ps. "Nal璚z" (1914-1972) (308-5)
  529. Kapa趾a Aleksander Jan (1911-1939)256-8)
  530. Kara Boles豉w (1896-1974) (28B-II-4-12)
  531. Karda Kazimierz ps. "Orkan" (1919-1944) (24A-7-14)
  532. Kardaszewicz Przemys豉w ps. "Akszak" (1921-1944) (25A-4-27)
  533. Karli雟ki Zygmunt (1900-1952) (AZ)
  534. Karolak Stanis豉w ps. "Stary" (1898-1972) (33B-5-9)
  535. Karpi雟ka-Teperowa Zofia (1908-1973) (33B-7-12)
  536. Kasman Leon (1905-1984) (AZ II boczna)
  537. Kasman Lidia (1912-1960) (AZ)
  538. Kassian Antoni (1898-1939) (10B-1)
  539. Kassyanowicz Henryk (1910-1982) (37C-8-5)
  540. Katowski Micha (1899-1944) (4B-3)
  541. Katuszewski W豉dys豉w (1911-1976) (31D-4-2)
  542. Kaza豉 Eleonora ps. "Hanka" (1925-1944) (6C-1-10)
  543. Kaza豉 Ryszard ps. "Zygmunt" (1923-1944) (6C-1-11)
  544. Kazuro Stanis豉w (1882-1961) (288-11-13-22)
  545. Kazuro-Trombini Margerita (1891-1979) (28B-11-13-22)
  546. Kacki Mieczys豉w (1903-1968) (14B-3)
  547. K帷zkowski Tadeusz ps. "Prus" (1920-1944) (26A-2-10)
  548. K徠kowski Eugeniusz (1861-1943) (21A-6-18)
  549. Kedziela W豉dys豉w (1886-1973) (33B-2-10)
  550. Kedzierski Jan ps. "K璠zior" (1900-1958) (AZ)
  551. K璠zierski Jan J霩ef (1920-1983) (2-9-7)
  552. Kidzi雟ki Jerzy Tadeusz ps. "Szczerba" (1924-1944) (25A-2-2)
  553. Kidzi雟ki Leszek Stanis豉w ps. "Kind瘸" (1923-1944) (25A-2-2)
  554. Kieniewicz Boles豉w (1907-1969) (AZ l boczna)
  555. Kierczy雟ka Melania (1888-1962) (2C-7-14)
  556. Kierski Aleksander (1873-1967) (6D-2-22)
  557. Kieszkowski Roman (1905-1962) (30B-II-2-24)
  558. Kijowski J霩ef (1923-1983) (AZ- II boczna)
  559. Kilanowicz Jerzy Mieczys豉w ps. "Maciek" (1919-1979) (35C-4-3)
  560. Kili雟ki W豉dys豉w (1887-1964) (26B-7)
  561. Kirchmayer Jerzy Marian (1896-1959) (Rondo II)
  562. Kiryk Grzegorz (1916-1944) (4C-3)
  563. Kiwerski Jan Wojciech ps. "Oliwa" (1910-1944) (24A-11-13)
  564. Klecha Jan (1910-1977) (AZ boczna l)
  565. Klimiuk Stanis豉w (1923-1972) (168-2-6)
  566. K這potowski Zygmunt (1900-1965) (H-1)
  567. K逝szy雟ka Dorota (1876-1952) (AZ)
  568. Kmicic-Skrzy雟ki Ludwik (1893-1972) (25A-18-23)
  569. Kobyli雟ki Jan (1896-1947) (6A-8-3)
  570. Kobzdej Aleksander (l920-1972) (32B-1-22)
  571. Kochanowicz Jan (1879-1969) (32A-3-23)
  572. Kochanowski Wac豉w (1878-1939) (17A-7-30)
  573. Koecher Jan (1908-1981)326-8-10)
  574. Koenigetein Ludwik ps. "Rakieta" (1904-1944) (26A-8-3)
  575. Kokoszko Witold ps. "Wac豉w" (1908-1942) (6C-4-7)
  576. Kokoszyn Aleksander (1904-1979) (AZ l boczna)
  577. Ko豉ta Bronis豉w (1910-1944) (6A-11)
  578. Kolradzki Aleksander (1896-1974) (33C-6-15)
  579. Komar Wac豉w (1909-1972) (AZ l boczna)
  580. Konarzewski J霩ef (1907-1980) (AZ II boczna)
  581. Kondrat J霩ef (1902-1974) (23C-3-7)
  582. Konopacki Mieczys豉w Ferdynand (1880-1939) (8A-4-1)
  583. Konopka Grzegorz ps. "J霩ef" (1885-1973) (33C-3)
  584. Konopka Wiktor (1896-1961) (28B-II-10-3)
  585. Konorski Jerzy (1903-1973) (35A-1)
  586. Koper Izydor (1921-1978) (AZ l boczna)
  587. Kopci闚na Hanna ps. "Brzozowska" (1909-1944) (25A-15-14)
  588. Korbut Marian Gabryjel Karaffa (1862-1936) (10A-2-10)
  589. Korczy雟ki Grzegorz ps. "Grzegorz" (1915-1971) (AZ l boczna)
  590. Kornfeld Izydor (1913-1944) (4B-1)
  591. Korobczyc Bronis豉w (1903-1944) (4B-1)
  592. Koronkiewicz Boles豉w ps. "Hubert" (1921-1944) (26A-11-5)
  593. Korzewnikjanc Leon ps. "Doliwa" (1898-1978) (28B-6-14)
  594. Kosiakiewicz Stanis豉w (1900-1967) (AZ)
  595. Kosiba Piotr ps. "Kosa" (1901-1967) (24B-6-2)
  596. Kosidowski Zenon (1898-1978) (35B-8-7)
  597. Kosi雟ki Jan (1916-1974) (35A-4-16)
  598. Kosmowska Irena (1879-1945) (AZ)
  599. Kossakowski Tadeusz ps. "Kirgiz" (1888-1966) (2A-3-12)
  600. Kostecki Miko豉j (1878-1932) (15A-2-2)
  601. Kosudarski Tadeusz ps. "Kusy" (1922-1972) (20B-5)
  602. Kosztirko Kazimierz (1917-1977) (AZ l boczna)
  603. Koszutski J霩ef (1906-1979) (37B)
  604. Kotarbi雟ki Tadeusz (1886-1981) (AZ II boczna)
  605. Kotek-Agroszewski Stanis豉w (1905-1985) (35C-7-9)
  606. Kotlarski W豉dys豉w (1895-1968) (6D-3-24)
  607. Kowalik Bronis豉w (1889-1967) (60-3-4)
  608. Kowalczyk Tadeusz ps. "Jackowski" (?-1944) (8B-5-7)
  609. Kowalczy雟ki Antoni (?-1942) (6C-4)
  610. Kowalska-Kiryluk lzolda (1916-1984) (AZ II boczna)
  611. Kowalska Maria ps. "Marysia" (1924-1944) (20A-2-21)
  612. Kowalska Ruth Taru (1909-1979) (39B-3-6)
  613. Kowalska-Wuttke Irena ps. "Irka" (1920-1944) (20A-2-2)
  614. Kowalski Aleksander (1908-1951) (A4-2-10)
  615. Kowalski Boles豉w ps. "Cie" (1924-1966) (AZ)
  616. Kowalski Franciszek (1917-1946) (46-3)
  617. Kowalski J霩ef (1904-1986) (36-1-10)
  618. Kowalski W豉dys豉w (1894-1958) (AZ)
  619. Kozd瑿a Zdzis豉w Eugeniusz (1911-1939) (27B-4-5)
  620. Kozieradzki Kazimierz ps. "Korab" (1916-1944) (28A-1-4)
  621. Koz這wicz Antoni (1886-1940) (AG)
  622. Koz這wska Helena ps. "Ola" (1906-1967) (AZ)
  623. Koz這wski Edward ps. "Edward" (1898-1944) (8B-8-27)
  624. Koz這wski Jan (1906-1980) (35C-9-5)
  625. Kozubek Jerzy Tadeusz ps. "Tadeusz" (1925-1944) (28A-1-21)
  626. Ko簑szek Stanis豉w (1898-1973) (128-11-19)
  627. Krajewski Konrad Marian (1899-1977) (11C-1 -8)
  628. Krajewski Miros豉w (w豉軼. Mieczys豉w) (ps. "Piotr" (1917-1945) (6C-1-3)
  629. Krajewski Wies豉w ps. "Sem-Miki" (1923-1944) (20A-3-12)
  630. Krasicki Jan ps. "Kazik" (1919-1943) (6C-1-1)
  631. Krasnowiecki W豉dys豉w (1900-1983) (AZ II boczna)
  632. Krasko Wincenty (1916-1976) (AZ)
  633. Krawczyk Marian ps. "Harna" (1910-1944) (23A-1-2B)
  634. Krawczyk W豉dys豉w ps. "Rysiek" (1906-1944) (6A-3)
  635. Kretkowski J霩ef Damian (1916-1966) (2A-2-13)
  636. Kro雟ki Tadeusz (1907-1958) (29A-5-11)
  637. Krotkiewski Andrzej (1927-1979) (AZ II boczna)
  638. Kr鏊 Franciszek (1903-1960) (28B-II-8-9)
  639. Kr鏊icki Stanis豉w (1893-1939) (27C-3-3)
  640. Kr鏊ikiewicz W豉dys豉w (1898-1976) (32C-9)
  641. Kruczkowski Adam (1930-1969) (AZ l boczna)
  642. Kruczkowski Leon (1900-1962) (AZ)
  643. Krupi雟ki Boles豉w (1893-1972) (AZ boczna l)
  644. Krwawicz Marian (1928-1983) (-2-5)
  645. Kryczewski Jakub (1911-1944) (4B-2)
  646. Kry雟ki Karol ps. "Waga" (1910-1944) (21A-6-2)
  647. Kryszczukajtis Miros豉w ps. "Szary" (1912-1944) (25A-8-8)
  648. Krzyczy雟ki W豉dys豉w ps. "W豉dek" (1921-1944) (26A-2-10)
  649. Krzemieniecka Lucyna (1907-1955) (2B-9-2)
  650. Krzemie Ignacy (1911-1980) (3BC-10-3)
  651. Krzemi雟ki Wojciech (1926-1981) (C-4-13)
  652. Krzeszowski Lubos豉w ps. "Ludwik" (1897-1965) (24A-7-11)
  653. Krzywicki Ryszard ps. "Szymon" (1903-1957) (24A-6-13)
  654. Krzy瘸nowski Aleksander ps. "Dziemido", "Wilk" (1895-1951) (24A-6-12)
  655. Krzy瘸nowski Julian (1892-1976) (39A-4)
  656. Krzy磬iewicz Jan ps. "Pas" (1898-1944) (26A-12-13)
  657. Kubecki Ignacy (1886-1963) (30B-II-3-19)
  658. Kubiak Tadeusz (1924-1979)378-4)
  659. Kubicki Aleksander Marian (1908-1972) (33B-1-12)
  660. Kubowska Eugenia (1902-1959) (AZ)
  661. Kuchar Tadeusz (1891-1966)2C-2-3)
  662. Kuchar Wac豉w (1897-1981) (M-ll-5-4)
  663. Kucharski Edward ps. "Kostecki" (?-1944) (24B-3-6)
  664. Kucner Edward Mieczys豉w ps. "Waltar" (1922-1944) (6B-8-22)
  665. Kucner Tomasz (1925-1974) (35A-4-11)
  666. Kuczkowska Helena ps. "Halina" (1901-1975) (31D-1-10)
  667. Kurietto Roman ps. "Kuba" (1900-1942) (29B-2-3)
  668. Kulczycki J霩ef (1888-1974) (N-4-7)
  669. Kulesza J霩ef (1919-1985) (AZ II boczna)
  670. Kumor Emil Franciszek ps. "Emil", "Krzy" (1899-1957) (24A-10-11)
  671. Kunicki Tadeusz (1919-1967) (14A-1-17)
  672. Kunicki Tadeusz (1927-1977) (AZ l boczna)
  673. Kupa Wac豉w (1906-1939) (27C-2-7)
  674. Kuprias Czes豉w ps. "Szary" (1920-1984) (AZ II boczna)
  675. Kuratowski Kazimierz (1896-1980) (AZ II boczna)
  676. Kurkowski Mieczys豉w ps. "Sawa", "Mistek" (1908-1944) (24A-6-11)
  677. Kuryluk Karol (1910-1967) (AZ)
  678. Kurzela Gustaw ps. "Gutek", "Pepeszka" (1927-1944) (68-8-19)
  679. Kuszewski Daniel (1886-1977) (AZ l boczna)
  680. Kuszko Eugeniusz (1907-1984) (68-3)
  681. Kutrzeba Tadeusz (1885-1947) (Rondo II)
  682. Kwa郾ik Marian (1907-1942) (6C-3-6)
  683. Kwiatkowska Anna ps. "Hanna" (1888-1972) (22B-1-14)
  684. Kwiatkowski Jan (1899-1986) (AZ II boczna)
  685. Kwiatkowski Stanis豉w (1909-1962) (AZ)
  686. Do g鏎y

    L

  687. Lachert Bohdan (1900-1987) (23B-10-2)
  688. Ladenberger Eugeniusz ps. "Burza" (1908-1979) (26A)
  689. Lamers Jan ps. "Florian" (1897-1957) (24A-10-12)
  690. Lamp Alfred (1900-1943) (AZ)
  691. Landowski Jan Leon (1913-1972) (15B-3-28)
  692. Landwirt Eliasz (1906-1944) (4B-1)
  693. Lang Kazimierz ps. "Grzyb" (1895-1942) (28A-1-9)
  694. Lange Oskar (1904-1965) (AZ)
  695. Langner Adolf - patrz D逝ski Ostap
  696. Langner Sczepan (1912-1939) (108-2)
  697. Laskowski Jan (1894-1971) (31C-2-15)
  698. Laskowski Jan ps. "Micha" (1927-1944) (6C-1-9)
  699. Lasoh J霩ef ps..,As" (1889-1967) (30B-6-15)
  700. Lasota Antoni ps. "Dziadek" (1896-1976) (33D-5)
  701. Lau Jerzy (1917-1970) (22B-4-22)
  702. Lawicz Wilhelm Andrzej (1893-1968) (24B-8-9)
  703. Lec Stanis豉w Jerzy ps. "ㄆkasz" (1909-1966) (2C-3-18)
  704. Lech Czes豉w ps. "Bia造" (1904-1944) (25A-8-22)
  705. Lech Jan ps. "Granit" (1907-1944) (25A-8-21)
  706. Lech Konstanty (1899-1973) (33A-2-9)
  707. Lechicz-Celica J霩ef ps. "Elski", "Lechicz" (1910-1980) (10D-2 LechowiczWlodzimierz(191l-1986) (AZ II boczna)
  708. Leczykiewicz Sylwester (1909-1967) (AG)
  709. Legomski Kazimierz (1903-1971) (AZ l boczna)
  710. Lelental Seweryn (1908-1967) (30B-II-3-3)
  711. Lenart Bonawentura (1881-1973) (20A-2-29)
  712. Lenardt Jan ps. "Ja" (1921-1944) (20A-2-26)
  713. Lenica Alfred (1899-1977) (835-3-3)
  714. Lenica-Lenicki Henryk (1903-1967) (24B-5-10)
  715. Lenk Henryk ps. "Bakcyl" (1894-1969) (18B-2-27)
  716. Lenkiewicz-Czarnecki Ryszard ps. "Rysiek" (1925-1943) (6C-1-( Leoniak Edward (1913-1980) (3SC-B-14)
  717. Leopold Stanis豉w ps. "Rafa" (1918-1944) (20A-5-15)
  718. Lepecki Bohdan (1901-1966) (408-2-27)
  719. Lesi雟ki Karol (1917-1944) (10A-2-1)
  720. Le鄂iewicz Adam (1894-1983) (37D-6-10)
  721. Lewandowski Jaros豉w (?-?) (21C-7-7)
  722. Lewandowski Zdzisa豉w (?-1981) (21C-7-7)
  723. Lewandowski Zygmunt (1904-1970) (31B-2-14)
  724. υwicki W豉dys豉w (1897-1959)288-11-4-26)
  725. Lewenfisz-Wojnarowski Henryk (1894-1956) (30A-1)
  726. Lewoniewski J霩ef (1899-1933) (17A-6-1)
  727. Libiszowski Antoni ps. "Porucznik" (1882-1955) (15C-1 -3)
  728. Limanowski Jan (1910-1942) (6C-2-1)
  729. Lindberg Stanis豉w (1905-1975) (AZ boczna l)
  730. Lindner Karol (1920-1966) (14B-1-25)
  731. Lineburg J. - patrz Mrozi雟ki Jan
  732. Link Bronis豉w Wojciech (1906-1962) (4A-5-3)
  733. Lipi雟ki Wac豉w (1896-1949) (8A-6-13)
  734. Lis Stanis豉w (1909-1971) (19C-2)
  735. Lisica Aleksander (1903-1967) (60-2-27)
  736. Lisowski Witold ps. "Zarewicz" (1922-1944) (28A-6-26)
  737. Lissa Zofia (1908-1980) (B-6-7)
  738. Liszka Stanis豉w (1894-1939) (27C-4-4)
  739. Litwin Franciszek (1899-1965) (2C-3-9)
  740. Lorek Feliks (1903-1987) (6D-4-27)
  741. Lorska Dorota ps. "S豉wka" (1913-1965) (2A-2-9)
  742. Loth Edward ps. "Gozdawa" (1884-1944) (27A-12-2)
  743. Lubicz-Nycz Bronis豉w ps. "Leszek" (1906-1981) (10A-1-26)
  744. Lubicz-Nycz Leszek (1899-1939) (10A-1-26)
  745. Lubo Stanis豉w (1902-1974) (33C-6-17)
  746. Lukrec Henryk (1884-1952) (AZ)
  747. Lada Bogumi Jan (1889-1942) (30C-2-14)
  748. Do g鏎y

  749. ζdo-Klejer Irena (1905-1976) (36B-3-16)
  750. ζdosz-Smuga Henryk (1902-1979) (398-3-5)
  751. ζkomiec Zygmunt (1936-1984) (AZ II boczna)
  752. ζpi雟ki J霩ef (1899-1965) (2B-6-8)
  753. ζpi雟ki J霩ef (1928-1974) (33C-6-6)
  754. ζpot Stanis豉w (1914-1972) (AZ l boczna)
  755. ζsak Henryk (1932-1973) (15A-8-19)
  756. ζtkowski Bronis豉w (?-1942) (6C-1-9)
  757. ζzebnik Julian (1904-1981) (31C-3)
  758. 璚zycki Franciszek (1885-1974) (AZ l boczna)
  759. 皻owski Stanis豉w ps. "Mechanik" (1908-1958) (288-11-15)
  760. υdzia-Kurnatowski Micha (1844-1927) (15C-dodatkowy)
  761. υkkaj Leon (1928-1976) (AZ l boczna)
  762. υpatek Zdzis豉w (1922-1981) (12D-3-26)
  763. υ Janusz (1903-1939) (25C-2-25)
  764. ㄆkasiewicz Jerzy (1931-1983) (16A-7-27)
  765. ㄆkaszewicz Tadeusz ps. "Edward" (1913-1944) (23A-2-31)
  766. ㄆkowski Andrzej ps. "Blondyn" (1922-1944) (20A-5-11)
  767. ㄊsakowski Stanis豉w (1923-1978) (AZ l boczna)
  768. ㄊssakowski Felicjan (1895-1944) (AZ)
  769. ㄊ篤a雟ki Antoni (1904-1972) (32B-1-20)
  770. Do g鏎y

    M

  771. Mach Wilhelm (1917-1965) (2C-3-8)
  772. Machno J霩ef (1915-1976) (33D-5-1)
  773. Machwicz-Macewicz Gustaw (1876-1932) (18A-1-1)
  774. Maciejewski Adam (1845-1934) (13C-4)
  775. Magierka Czes豉w Adam (1916-1970) (AZ l boczna)
  776. Maj Kazimierz (1898-1972) (33B-3-12)
  777. Maj Tedeusz ps. "υkietek" (1918-1980) (10D-2)
  778. Majcherczyk Tadeusz ps. "Zda" (1906-1955) (8B-6-25)
  779. Majewski Karol Hubert (1911-1966) (3B-6-25)
  780. Majewski Kazimierz (1903-1981) (37C-3-2)
  781. Makaruk S豉womir (1923-1963) (12B-8-23)
  782. Makowski Jan (1919-1944) (4B-6)
  783. Makowski Wac豉w (1901-1967) (6D-1-10)
  784. Mak鏊ski Andrzej ps. "Ma造 J璠rek" (1924-1944) (20A-3-13)
  785. Malicki Marian Jerzy (1895-1946) (5B-8)
  786. Malinowski Andrzej ps. "Wlodek" (1921-1944) (20A-6-4)
  787. Malinowski Edmund (1885-1979) (37B-1)
  788. Maliszewski Edward (1909-1939) (26C-2-19)
  789. Maliszewski W這dzimierz ps. "Boruta" (1914-1944) (28A-1-19)
  790. Ma豉chowski Stanis豉w (1882-1971) (28C-22-2)
  791. Ma貫cki J霩ef ps. "S瘯" (1902-1970) (AZ l boczna)
  792. Manczarski Stefan (1899-1979) (39B-2-3)
  793. Marchlewska Zofia (1898-1983) (37D-3-1)
  794. Marchlewski Julian Baltazar ps. "Karski", "Kujawski", (1866-1925) (AG)
  795. Markowski Feliks (1902-1939) (25C-2-7)
  796. Marks Bronis豉w (1894-1955) (AZ)
  797. Marschak Leopold ps. "Old" (1900-1983) (14C-2-17)
  798. Marcinowski Stanis豉w (1920-1983) (4A-8)
  799. Marszy雟ki-Strzemie Kazimierz ps. "Dziadek" (1888-1980) (30B-6)
  800. Marzec Edward (1914-1962) (2C-7-6)
  801. Maskalan W豉dys豉w (1905-1980) (L-2-13)
  802. Maszlanka Bronis豉w (1898-1972) (28C-II-1)
  803. Ma郵anka J霩ef ps. "G鏎ka", "M軼is豉w" (1893-1968) (AZ l boczna)
  804. Matawowski Lech ps. "Mirek" (1924-1944) (68-9-9)
  805. Matuszewski Stefan (1905-1985) (AZ boczna II)
  806. Matuszewska Ewa ps. "Mewa" (1919-1944) (24A-9)
  807. Matysiak J霩ef (1896-1944) (68-8-2)
  808. Maxymowicz Raczy雟ki W這dzimierz (1891-1938) (AG)
  809. May Mieczys豉w Walenty (1899-1939) (25B-5-18)
  810. Mazowiecki Stefan ㄆcjan (1913-1939) (25C-4-14)
  811. Mazur Aleksander ps. "Zawisza", "Gigant" (?-1944) (30B-1 -14)
  812. Mazur Czes豉w (1926-1944) (6A-10)
  813. Mazur Franciszek (1895-1975) (AZ)
  814. Mazur Franciszek (1898-1969) (6D-5-26)
  815. Mazur Marian (1908-1951) (AZ)
  816. Mazur Stanis豉w (1905-1981) (AZ II boczna)
  817. Mazurkiewicz Franciszek W豉dys豉w ps. "Korbay", "Niebora" (1901-1 944) (24A-5-13)
  818. Mazurkiewicz Jan ps. "Rados豉w" (1896-1988) (24A)
  819. Mazurkiewicz Stanis豉w (1904-1974) (33C-7-5)
  820. Mazurkiewicz Tadeusz (1887-1968) (15B-1-17)
  821. M帷zka J霩ef (1888-1918) (5A-pomnik)
  822. Melcer Sztekkerowa Wanda (1896-1972) (17B-1-18)
  823. Melchior Maria z domu Gotel (1914-1964) (12B-11-12)
  824. Meller Marian (1905-1974) (K-5)
  825. Menczak August (1894-1952) (14A-4)
  826. Menderer Boles豉w (1881-1939) (10B-1)
  827. Mendez Francisco (1891-1968) (18B-1)
  828. Merenholz Marian ps. "Wiktor" (?-1944) (28A-6-13)
  829. Meyer Kazimierz (1884-1944) (22A-1-6)
  830. Mich Stefan ps, "Kmita" (1913-1969) (18B-7)
  831. Michalewski Albin (1896-1939) (10B-1-3)
  832. Mieszkowski J霩ef Tadeusz ps. "Jotem", "Itm" (1905-1969) (22B-5-1 5)
  833. Mietkowski Jan (1923-1978) (AZ l boczna)
  834. Miko豉jski Julian (1904-1952) (B-1)
  835. Miko豉jczyk Ludwik (1887-1944) (6A-9-1)
  836. Miklas Wawrzyniec (1891-1 973) (33B-6-2)
  837. Milecki Stanis豉w (1909-1982) (37C-8-1)
  838. Mi豉szewska Wanda z Jentys闚 (1894-1 944) (25A-1 3-1 4)
  839. Milaszewski Stanis豉w (1886-1944) (25A-13-14)
  840. Miku Teodor (191 0-1 974) (AZ l boczna)
  841. Minakowski W豉dys豉w (1902-1952) (28B-II-2-3)
  842. Minc Hilary (1905-1974) (AZ)
  843. Minkowski Maksymilian (1901-1971) (31C-3-16)
  844. Minkiewicz Janusz (1914-1981) (37C-3)
  845. Mioduszewski Stanis豉w (1907-1939) (12C-1-6)
  846. Minor Marian (1902-1973) (33A-5-2)
  847. Mirek W豉dys豉w - patrz Olcha Antoni
  848. Mirowski Tadeusz ps. "Oracz" (1919-1943) (20A-6-15)
  849. Misiurewicz Jan ps. "Topolnicki" (?-1944) (24A-11-4)
  850. Mitzner Zbigniew ps. "Jan Szel庵" (191 0-1 968) (32A-3-11)
  851. Mizerkiewicz Jan (1888-1972) (33B-B-5)
  852. Mizerski Witold Jan (1907-1939) (10B-1)
  853. Mizielski W豉dys豉w ps. "Piotr" (1919-1967) (24B-6-10)
  854. M造narski Zygmunt (1904-1963) (2C-9)
  855. Moczarski Kazimierz ps. "Grawer", "Maurycy", "Rafa", (1907-1975) (28C-II-15)
  856. Modzelewski Zygmunt (1900-1954) (AZ)
  857. Mojkowski Stanis豉w (191 1-1978) (AZ l boczna)
  858. Molenda Tadeusz (191 1-1 975) (37A-4-2)
  859. Moraczewski Adam (1907-1941) (27A-2-19)
  860. Moraczewski J璠rzej (1870-1944) (27A-2-19)
  861. Moraczewska Wanda (?-1942) (27A-2-19)
  862. Moraczewska Zofia Anna z Gortkowskich (1873-1958) (27A-2-19)
  863. Morawiecki Antoni (1903-1971) (32A-1-17)
  864. Morkowski Feliks (1901-1939) (26C-2-7)
  865. Moskwa Zygmunt (1908-1975) (AZ l boczna)
  866. Mossor Stefan (1896-1947) (Rondo II)
  867. Moszcze雟ka Wanda (1896-1974) (15B-1-1/2)
  868. Mrozek J霩ef (1908-1970) (18B-4)
  869. Mrozi雟ki Jan, w豉軼. Lineburg J. (1899-1964) (2C-1-2)
  870. Mroczkowski Antoni (1896-1970) (14C-1-12)
  871. Mroszczak J霩ef (1910-1975) (AZ l boczna)
  872. Mularczyk J霩ef (1893-1968) (24B-8-7)
  873. Munk Andrzej (1921-1961) (4A-5-2)
  874. Muster Henryk (1908-1976) (32C-5-4)
  875. Muszy雟ki Aleksander (1930-1981) (AZ II boczna)
  876. Muzg Jan ps. "D帳rowszczak" (1912-1 964) (12B-10-28)
  877. Muzyczka Ludwik ps. "Benedykt", "Ludwik" (1900-1977) (30B-6)
  878. Myszkowski Franciszek (1913-1971) (38C-4)
  879. Do g鏎y

    N

  880. Nacht-Samborski Artur (1898-1974) (35A-3-7)
  881. Nag鏎ski Wiktor (1911-1972) (15B-1-23)
  882. Natecz-Bukojemski Leon (1895-1978) (AZ l boczna)
  883. Na趾owska Zofia (1884-1954) (AZ)
  884. Nasiadek Eugeniusz (1920-1942) (6C)
  885. Naumienko Teodor (1903-1987)48-7-9)
  886. Nawratil Zygmunt (1876-1941) (8A-6)
  887. Nerwi雟ki Waldemar ps. "Waldemar" (1906-1960) (AZ)
  888. Netzer Zygmunt ps. "Kryska" (1898-1977) (2D-3)
  889. Niedzielski Franciszek ps. "Ary" (1894-1961) (28A-13-22)
  890. Niedzi雟ki Jan ps. "Czarny Janek" (1906-1942) (6C-4-9)
  891. Niemijski Aleksander (1902-1944) (48-1)
  892. Niemirko W這dzimierz (1897-1985) (39C-4-6)
  893. Niepok鎩 Bogus豉w ps. "Storch" (1922-1944) (24A-7-18)
  894. Nie鄉ia貫k W豉dys豉w (1913-1985) (AZ II boczna)
  895. Nitka Micha (1900-1942) (6C-5-3)
  896. Norska Eugenia (1899-1951) (AZ)
  897. Nowacki Czes豉w ps. "Nowak" (1883-1958) (24A-10-9)
  898. Nowacki Feliks (1877-1954) (17C-3-5)
  899. Nowacki Pawe Jan (1905-1979) (37B-3-16)
  900. Nowak Alojzy (1894-1939) (10B-7)
  901. Nowak Roman (1900-1980) (AZ l boczna)
  902. Nowak Zenon (1905-1980) (AZ)
  903. Nowakowski Zdzis豉w (1908-1969) (AZ l boczna)
  904. Nowicki Cezary (1906-1978) (AZ l boczna)
  905. Nowicki Marian Jerzy (1893-1960) (28B-II-8-1)
  906. Nowi雟ki Czes豉w (1907-1981) (37C-3)
  907. Do g鏎y

    O

  908. Obalski Jan (1898-1968) (27A-1-16)
  909. Obni雟ki Zygmunt (1915-1976) (39A-5-6)
  910. Ochlewski Tadeusz (1894-1975) (35A-5-9)
  911. Ociepka Wies豉w (1922-1973) (AZ)
  912. Ogrodzi雟ki Przemys豉w (1918-1980) (39B-7-3)
  913. Okolski Konrad ps. "Kuba" (1923-1944) (20A-5-9)
  914. Okr皻 Zygmunt (1897-1964) (AZ)
  915. Okrzeja Helena (1866-1949) (12B-3)
  916. Olbrycht Bruno ps. "Olza" (1895-1957) (F-12)
  917. Olcha Antoni, w豉軼 Antoni W豉dys豉w Mirek (1914-1978) (21B-6)
  918. Oleksy Jan (1907-1979) (35C-6-10)
  919. Olewi雟ki Marian (1912-1982) (37C-9-2)
  920. Olesi雟ki Mieczys豉w (1907-1951) (228-1-15)
  921. Olszewski Kajetan Boles豉w (1858-1944) (14A-6-4/5)
  922. Olszewski Mieczys豉w Leonard (1906-1939) (25B-2-39)
  923. Olubek Eugeniusz (1925-1976) (AZ l boczna)
  924. Opania Julian ps. "Zych" (?-1944) (26A-6-12)
  925. Orli雟ki Stefan (1907-1966) (AG)
  926. Or這wska Edwarda (1906-1977) (35C-2-13)
  927. Or這wski Czes豉w ps. "Geniek" (1927-1943) (6C-2-1)
  928. Or這wski Marian (1912-1942) (6C-3-3)
  929. Orzechowski Witold Ignacy ps. "Longinus" (1889-1965) (30B-5-1)
  930. Osi雟ki Henryk (1905-1942) (6C-2-11)
  931. Osi雟ki Jerzy (1907-1970) (14B-6-3)
  932. Osi雟ki Wac豉w ps. "Kos", "S璠zia" (1902-1972) (28C-II-2-10)
  933. Ossowska Maria (1896-1974) (2C-9-9)
  934. Ossowski Stanis豉w (1897-1963) (2C-9-7)
  935. Ostapowicz Gustaw (1863-1941) (18A-5-4)
  936. Ostkiewicz-Rudnicki Olgierd ps. "Sienkiewicz" (1892-1944) (8B-1 -37)
  937. Ostoja-Chodakowski Remigiusz ps. "Blondyn" (1903-1944) (23A-10-11)
  938. Ostoja-Gajewski J霩ef ps. "Tomek" (1906-1970) (19B-4-11)
  939. Ostrowski Adam (1911-1977) (35B-2-9)
  940. Ostrowski Tomasz (1936-1983) (AZ II boczna)
  941. Oziemski Jan ps. "Kajak" (1907-1965) (28A-13-23)
  942. Do g鏎y

    P

  943. Pabich W豉dys豉w (1912-1939) (2BB-3-27)
  944. Pacho Aleksander (1912-1971) (32A-1-21)
  945. Paczkowski Alfred ps. "Wania", "Lubicz", "Walenty", (1904-1986) (14C-2-22)
  946. Padowicz Zygmunt (1901-1970) (AZ l boczna)
  947. Paiper Tadeusz (1891-1969) (38B-3-19)
  948. Pakosz Micha (1888-1938) (3A-2)
  949. Paku豉 Stefan ps. "Maryla" (1922-1944) (24A-7-2)
  950. Palimaka Teodor (1919-1980) (AZ l boczna)
  951. Panczakiewicz Jan ps. "Ska豉", "Ziemowit" (1907-1968) (18B-1-4)
  952. Papierski Marian Micha (1899-1939) (17A-4-8)
  953. Papis Ludwik (?-1942) (6C-3-2)
  954. Papli雟ki Feliks ps. "Marian Kazaniecki", "Andrzej" (1908-1942) (6C-1-2)
  955. Paro雟i J霩ef ps. "Chevrolet" (1907-1970) (18B-6-8)
  956. Pasiak Jan ps. "Jawor" (1911-1962) (29A-8-28)
  957. Pasierbi雟ki Tadeusz (1901-1968) (32A-3-1)
  958. Pasternak Leon (1910-1969) (32A-3-24)
  959. Pastucha Stanis豉w ps. "S瘼" (1927-1944) (6B-S-12)
  960. Paszkiewicz Gustaw (1893-1965) (2B-4-18)
  961. Paszkowski Boles豉w ps. "Bolek" (1918-1944) (6B-8-25)
  962. Paszkowski Zbigniew ps. "Piotr", "Stach" (1913-1975) (31D-3)
  963. Pawe貫k Alojzy (1893-1930) (15B-6-19)
  964. Pawlik Bronis豉w (1909-1960) (AZ)
  965. Pawlikowski Mieczys豉w (1920-1978) (10D-2)
  966. Pawluwicz Boles豉w (1899-1944) (4B-1)
  967. Paw這wicz-Wojtowicz Henryk (1903-1962) (30B-I1-1-3)
  968. Paw這wski Stefan (1914-1939) (258-18-29)
  969. Peiper Tadeusz (1891-1969) (388-3-19)
  970. Pellegrini-Osiecka J霩efina (zm. 2001; 21a-3-3) [dodano na 篡czenie rodziny - Sowa]
  971. Pe販zy雟ki Krzysztof ps. "Kasztan" (1924-1944) (26A-2-15)
  972. Pendelski Feliks ps. "Felek" (1921-1943) (20A-6-1)
  973. Penson Adam (1900-1962) (12B-4-25)
  974. Peplowski Jerzy ps. "Jurek TK" (1921-1944) (20A-4-7)
  975. Petrusewicz Kazimierz (1906-1982) (AZ II boczna)
  976. Petrykowski Andrzej Wincenty ps. "Tarnawa", "Zawada" (1903-1965) (30B-5-5)
  977. Piaskowski Stanis豉w (1901-1963) (12B-10-4)
  978. Pieniak Franciszek (pseud. "Przeb鎩"; 1903-1968) (18B-1-4)
  979. Pie鎥awa Zygmunt (1898-1979) (35C-3-3)
  980. Pieryszko Aleksander (1919-1944) (4B-2)
  981. Pietraszewicz Bronis豉w ps. "Lot" (1922-1944) (20A-6-10)
  982. Pietrasi雟ki J霩ef (?-1942) (6C-3-6)
  983. Pietrusi雟ki J霩ef (1912-1976) (AZ l boczna)
  984. Pietrzak W這dzimierz ps. "Balk" (1913-1944) (23A-6-20)
  985. Pietak Stanis豉w (1909-1964) (2C-9-12)
  986. Pilichowski Czes豉w (1914-1984) (AZ l boczna)
  987. Pi豉 Matys (1906-1944) (4B-1)
  988. Piotrowski Bronis豉w (1908-1942) (6C-1-10)
  989. Piotrowski Mieczys豉w (1910-1977) (35B-5)
  990. Piotrowski Teodor (1892-1975) (33D-1-5)
  991. Piotrowski W豉dys豉w (1904-1968) (38A-6)
  992. Piotrowski Witold (1913-1939) (12C-1-7)
  993. Pisarski Tadeusz Roman (1898-1940) (A2)
  994. Piskorz J霩ef ps. "Na喚cz" (1899-1942) (6C-5-5)
  995. Piwocki Franciszek Ksawery (1901-1974) (35A-2-8)
  996. Piwowarski Edward (1910-1974) (15B-6-19)
  997. Plenkiewicz Roman ps. "Jarz帳ek" (1919-1947) (28A-1-B)
  998. Pleszczy雟ki J霩ef ps. "Ziutek" (1921-1943) (20A-6-13)
  999. Pluta-Czachowski J霩ef Kazimierz ps. "Kuczaba" (1898-1979) (20B-3-3)
  1000. Plocker Leon (1888-1968) (2C-2-7)
  1001. Plisowski Kazimierz (1896-1962) (30B-II-2-29)
  1002. Plisowski Konstanty (1890-1940) (30B-II-2-19)
  1003. P豉wski Fryderyk Kazimierz (1877-1965) (18B-4-5)
  1004. P這ski Stanis豉w ps. "S豉wski", "Stanis豉wski" (1899-1966) (2C-3-15)
  1005. P這tnicka Helena ps. "Maria" (1891-1971) (AZ l boczna)
  1006. Podedworny Boles豉w (1898-1972) (AZ l boczna)
  1007. Pod逝ska Joanna (1843-1934) (13C-1-6)
  1008. Pokorski Jan (1902-1942) (6C-4-8)
  1009. Po這wniak Henryk ps. "Zygmunt" (1914-1971) (AZ l boczna)
  1010. Poltawska Ewa Maria ps. "Joanna" (1925-1944) (27A-8-16)
  1011. Poniatowski Mieczys豉w (1867-1961) (16A-7-3)
  1012. Poniatowski Zdzis豉w ps. "Waldek" (1927-1981) (AZ II boczna)
  1013. Popko Jerzy (1914-1975) (AZ l boczna)
  1014. Pop豉wski W豉dys豉w (1923-1944) (4B-6)
  1015. Popowicz Zbigniew ps. "Leszek" (?-1944) (22A-8)
  1016. Poradzki Zdzis豉w ps. "Kruszynka" (1921-1952) (24A-7-10)
  1017. Poreda Eugeniusz (1905-1972) (32B-1-21)
  1018. Porwit Marian (1895-1988) (35C)
  1019. Post Tadeusz Adam (1897-1939) (25B-8)
  1020. Potapczuk Marian (1905-1981) (37D-5-2)
  1021. Potera雟ki Wac豉w (1917-1972) (33B-4-10)
  1022. Potocki Adam ps. "Adam" (1921-1944) (6B-9-12)
  1023. Praga Rafa ps. "Ma造", "Stefan" (1916-1964) (2C-10-10)
  1024. Pragierowa Eugenie z d. Berke (1888-1964) (2C-10-10)
  1025. Prawin Jakub (1901-1957) (AZ)
  1026. Pra禦owska Zofia ps. "Helena" (1906-1944) (24B-5-2)
  1027. Pr鏂hniak W豉dys豉wa (1888-1983) (37D-3-1)
  1028. Pr鏂hnicki Zygmunt (1898-1969) (18B-2)
  1029. Pr鏀zy雟ki Stanis豉w (1899-1970) (22B-4-4)
  1030. Prugar Ketling Bronis豉w (1891-1948) (AZ)
  1031. Prutkowski J霩ef (1915-1981) (2M-5-2)
  1032. Przeobra瞠雟ki Eugeniusz (1909-1939) (25B-9-35)
  1033. Prze陰cznik Henryk ps. "W御ik" (?-1944) (24B-5-10)
  1034. Przygoda Zygmunt (1911-1977) (32C-6)
  1035. Pukacki Marian Andrzej (1908-1939) (25A-5-18)
  1036. Pu豉wski Stefan ps. "Jacek" (1926-1944) (6B-9-23)
  1037. Pustelniak Piotr (1900-1944) (6B-2)
  1038. Puszczy雟ki Tadeusz ps. "Konrad", "Wawelberg" (1895-1939) (5B-5-3)
  1039. Putrament Jerzy (1910-1986) (AZ II boczna)
  1040. Do g鏎y

    R

  1041. Rabanowski Jan (1907-1958) (AZ)
  1042. Rachwal Kazimierz (1912-1939) (24A-2-4)
  1043. Radwa雟ki Ryszard (1921-1982) (37C-8-6)
  1044. Radwa雟ki Tadeusz (1884-1960) (2B-13-27)
  1045. Radwa雟ki Zygmunt (1881-1939) (l 7A-2-25)
  1046. Rafa這wski Aleksander (1894-1981) (39A-2)
  1047. Rajewski Zdzis豉w Adam (1907-1974) (35A-2-6)
  1048. Rakowski Jerzy (1888-1967) (6D-1-22)
  1049. Ramza Franciszek (1889-1968) (24B-7-7)
  1050. Rapacki Adam (1909-1970) (AZ)
  1051. Rapaczewski Jan Antoni (1859-1939) (19A-1-52)
  1052. Rasiewicz Mieczys豉w (1904-1939) (17A-2-18)
  1053. Rejski (Reisky de Dubnitz) (Zdzis豉w Czes豉w (1862-1940) (24C-7-6)
  1054. Rek Tadeusz (1906-1968) (AZ l boczna)
  1055. Religioni Antoni Ludwik (1866-1939) (17A-8-6)
  1056. Remiszewski Janusz ps. "Iwar" (1920-1944) (26A-25)
  1057. Rewers Feliks (1911-1939) (27C-3-17)
  1058. Regorowicz Ludwik (1888-1970) (15C-3-21)
  1059. Ritter-Jastrz瑿ski Artur (1906-1981) (32B-1-3)
  1060. Rode W豉dys豉w Edward ps. "Rewski" (1912-1944) (27A-9-3)
  1061. Rodriguez Marguez Leonardo (1910-1967) (24B)
  1062. Rogata Witold (1914-1957) (15A-1-17)
  1063. Rogalski Jan (1883-1944) (25A-11-8)
  1064. Rogalski Wojciech (1868-1940) (21A-4-6)
  1065. Rogucki Antoni (1909-1983) (AZ II boczna)
  1066. Roguski Zbigniew ps. "S這wacki" (1919-1944) (23A-5-4)
  1067. Roja Boles豉w (1876-1940) (AG)
  1068. Roma雟ki Eugeniusz ps. "Rawicz" (1918-1944) (20A-5-3)
  1069. Romanowski Stefan (?-1942) (6C-1-2)
  1070. Romatowski Mateusz (1900-1944) (6A-11)
  1071. Romer Jan Edmund (1869-1934) (10A-7-11)
  1072. Romeyko Marian (1897-1970) (18B-4-8)
  1073. Romiszowski Henryk (1892-1939) (17B-5-13)
  1074. Romocki Andrzej ps. "Morro" (1923-1944) (20A-5-14)
  1075. Romocki Jan ps. "Bonawentura" (1925-1944) (20A-5-13)
  1076. Roszak Jerzy (1924-1983) (39C-1-5)
  1077. Ro軼iszewski Antoni Micha ps. "Grot" (1921-1944) (28A-2-6)
  1078. Roth Roman ps. "Jawor" (1904-1944) (8B-8-30)
  1079. Rottenberg Dawid (1914-1975) (33D-3-7)
  1080. Rowi雟ki Ksawery (1905-1983) (37C-5-1)
  1081. Rozenblum Izrael (1917-1944) (4B-6)
  1082. Rozmaryn Stefan (1908-1969) (AZ l boczna)
  1083. Rozmilowski Roman ps. "Zawada" (191 5-1944) (25A-18-1)
  1084. Ro盥篡雟ki-Sta鎍zak Eugeniusz ps. "Julek" (1903-1966) (24B-4-4)
  1085. R鏔mel Jan (1895-1972) (30B-3-16)
  1086. R鏔mel Juliusz Karol (1881-1967) (AZ)
  1087. R騜ycki Ludomir (1884-1953) (AZ)
  1088. Rubinstein Leon (1912-1961) (AZ)
  1089. Rudnicka Halina (1909-1982) (37C-7)
  1090. Rudnicki Lucjan (1882-1968) (AZ)
  1091. Rudolf Karol Stefan (1886-1952) (AZ)
  1092. Rudzi雟ki Andrzej (1910-1980) (37B-1-22)
  1093. Rudzki Kazimierz (1911-1976) (39A-3)
  1094. Ruiz Clemente (l916-1955) (AZ)
  1095. Rumi雟ki Boles豉w (1907-1971) (AZ)
  1096. Runge Tadeusz ps. "Osa", "Witold" (1898-1975) (28C-II-19)
  1097. Rup Henryk (1904-1942) (6C-2-8)
  1098. Rusinek Kazimierz (1905-1984) (AZ II boczna)
  1099. Rustecki Jan (1903-1974) (AZ l boczna)
  1100. Ruszczewski Zygmunt (191 7-1968) (14B-3)
  1101. Rutkowski Eugeniusz ps. "Goraj" (1917-1944) (23A-9)
  1102. Rybacka Rozalia (1888-1986) (3B-1-5)
  1103. Rybacki W豉dys豉w (1918-1974) (33C-7-5)
  1104. Rybicki Marian (1905-1974) (33C-7-5)
  1105. Rybicki Marian (1915-1987) (AZ II boczna)
  1106. Rydalski Czes豉w (1903-1968) (AZ)
  1107. Rygiel Antoni (1912-1 944) (4B-2-1)
  1108. Rykowski Tadeusz (1907-1969) (AZ l boczna)
  1109. Rz帷zy雟ki Kazimierz (1840-1928) (13C-3-10)
  1110. Rz康kowski Jan (1860-1934) (16A-1-1)
  1111. Rzeszotarski Adam ps. "痂ija", "Junosza" (1903-1971) (28A-13-16)
  1112. Do g鏎y

    S

  1113. Sachnowski Stanis豉w ps. "Jacek Wotowski" (1905-1978) (39A-3-1)
  1114. Salamon Ludwik (1903-1971) (AZ l boczna)
  1115. Satek-Deneko Jadwiga ps. "Kasia" (1911-1944) (12A-5)
  1116. Samet Leo (1908-1973) (14A-5-26)
  1117. Samozwaniec Magdalena (1899-1972) (33A-1-3)
  1118. Sampolski Janusz ps. "Andrzej" (1924-1944) (6B-9-29)
  1119. Sandler Romanowicz Ignacy (1911-1942) (6C-1-7)
  1120. Sapi雟ki Stefan (1903-1939) (10B-10)
  1121. Sarnecki Janusz (1901-1939) (26C-3-1)
  1122. Sawicka-Szapiro Anna ps. "Hanka" (1917-1943) (6C-1-1)
  1123. Sawicka Irena ps. "Stefa", "Teresa" (1890-1944) (25A-16-21)
  1124. Sawicki Jerzy ps. "G鏎" (?-1943) (6B-9-28)
  1125. Sawicki Jerzy ps. "Lex" (1910-1967) (2C-2-12)
  1126. Sawicki Ludwik (1893-1972) (32B-1-5)
  1127. Sawicz闚na Maria ps. "Sawa" (1923-1944) (23A-3-4)
  1128. Schayer Wac豉w Maria (1905-1959) (AZ)
  1129. Schiller Leon (1887-1954) (AZ)
  1130. Schillerowa Irena (1906-1967) (32B-19-9)
  1131. Sczaniecki W豉dys豉w (1869-1942) (AZ)
  1132. Secomski Roman (1913-1974) (AZ l boczna)
  1133. Segner Marian ps. "Cichy" (1923-1944) (24A-7-12)
  1134. Seredy雟ki Jerzy ps. "Pawlowski" (1913-1944) (25A-8-7)
  1135. Sewruk Aleksander (191 2-1 974) (36A-4)
  1136. Sianoszek Bronis豉w ps. "Imrun", "Bronek" (1921-1968) (248-9)
  1137. Siedlecki Janusz ps. "Kitajczyk" (1923-1944) (23A-15)
  1138. Siedlecki Zdzis豉w (1921-1977) (AZ l boczna)
  1139. Siemek J霩ef (1913-1983) (39C-1-5)
  1140. Siemie雟ka Halina Laura ps. "Zygmunt" (1913-1944) (22A-5-10)
  1141. Sierp Justyna ps. "Elza" (1907-1971) (31C-1)
  1142. Sierpi雟ki Antoni (1900-1939) (25C-1-7)
  1143. Sierzputowski Jan ps. "Mur" (1901-1964) (15B-1-20)
  1144. Sigalin J霩ef (1909-1983) (12D-1-1)
  1145. Sikorski Stanis豉w (1909-1973) (33C-2-1)
  1146. Siwek-Diament J霩ef ps. "Siwy" (1906-1968) (6D-3-20)
  1147. Skokowski Julian ps. "Zaborski" (1886-1959) (28B-II-3-2)
  1148. Skoraczewski W豉dys豉w (1920-1980) (39B-4-2)
  1149. Skorobohaty-Jakubowski Jan ps. "Vogel", "Kaczmarek", (1878-1955) (15C-4-10)
  1150. Skowro雟ki Zdzis豉w (1908-1969) (32A-3-25)
  1151. Skr皻kowicz Zbigniew (1924-1957) (2B-12-1)
  1152. Skroczy雟ki Albin ps. "ζszcz" (1890-1971) (20B-1-7)
  1153. Skrzeszewska Bronis豉wa (1900-1973) (33C-3-13)
  1154. Skrzeszewski Stanis豉w (1901-1978) (AZ l boczna)
  1155. Skrzy雟ki Aleksander Wojciech (1893-1972) (33B-1)
  1156. Skrzy雟ki Jaros豉w (1913-1944) (AG)
  1157. Skrzy雟ki Stanis豉w (1877-1935) (AG)
  1158. Skrzy雟ki Rajmund (1874-1944) (AG)
  1159. Skrzy雟ki Zygmunt (1897-1944) (AG)
  1160. Skrzypkowski Edward (1930-1977) (7B-II-4-16)
  1161. Skrzypek Jan ps. "Kotwica" (1900-1969) (18B-3-9)
  1162. Skwarczy雟ki Wac豉w (1912-1942) (6C-1)
  1163. S豉bczyk Henryk (1925-1973) (AZ l boczna)
  1164. S豉wek Walery ps. "Gustaw" (1879-1939) (11A-1)
  1165. S豉wi雟ki Stanis豉w (1902-1972) (AZ l boczna)
  1166. S這gocki Micha (1906-1944) (6B-10)
  1167. S這ta J霩ef Benedykt (1907-1978) (33B-8)
  1168. S逝pczy雟ki Aleksander Alojzy (1892-1939) (10B-10)
  1169. S逝pecki Stanis豉w (1865-1929) (15A-3-1)
  1170. Smole雟ki Dyonizy (1902-1984) (AZ II boczna)
  1171. Smereczy雟ki W豉dys豉w ps. "Hucu" (1895-1969) (24A-6-19)
  1172. Sobczak Micha ps. "Pawe" (1893-1942) (6C-2-3)
  1173. Sobierajski Wies豉w (1913-1986) (3B-1-3)
  1174. Sobiesiak J霩ef ps. "Maks" (1914-1971) (AZ l boczna)
  1175. Sobieszcza雟ki Aleksander (1921-1944) (4B-3)
  1176. Sobolewski Juliusz ps. "Roman" (1917-1956) (25A-12-1)
  1177. Soja Edmund (1921-1977) (11C-1)
  1178. Sokolak Henryk (1921-1984) (AZ II boczna)
  1179. Sommer Stefan ps. "Fucik", "Leon" (1925-1944) (6B-9-24)
  1180. Sosabowski Stanis豉w (1892-1967) (19A-7)
  1181. Sosnowski Henryk ps. "Longin" (1925-1944) (6B-8-15)
  1182. Sosnowski Leonard (1911-l986)39C-7-11)
  1183. Sott Kazimierz ps. "Sok馧" (1923-1944) (24A-9-11)
  1184. Spalek W豉dys豉w (1888-1970) (7C-2-19)
  1185. Spychalski Marian ps. "Marek" (1906-1980) (AZ)
  1186. Spychalski W豉dys豉w Witold (1910-1980) (15A-5-22)
  1187. Sroka Stanis豉w (1909-1967) (AZ)
  1188. Sroga Alojzy (1927-1980) (39B-5)
  1189. Srzednicki Stanis豉w ps. "Stach" (1915-1944) (8B-2-26)
  1190. Stablewski Henryk (1902-1944) (4B-1)
  1191. Stabkowicz W豉dys豉w (1907-1944) (4B-1)
  1192. Stachiewicz Julian (1890-1934) (15A-3)
  1193. Stachurski Aleksander (1896-1969) (2C-8-1)
  1194. Stamieszkin Jan (1920-1972) (14A-3)
  1195. Stamm Feliks (1901-1976) (39A-3)
  1196. Staniszewski Wac豉w (1915-1984) (AZ II boczna)
  1197. Staniszewski Zygmunt ps. "Zr帳" (1909-1954) (22A-6-2)
  1198. Stankiewicz Mamert (1890-1939) (23B-8-14)
  1199. Sta鎍zyk Miko豉j (1911-1980) (35C-10-1)
  1200. Starzy雟ki Stefan Tadeusz (1894-1939) (10B-7-8)
  1201. Stasiecki Eugeniusz ps. "Piotr Pomian" (1913-1944) (20A-4-15)
  1202. Staszewski J霩ef (1887-1966) (2B-7)
  1203. Stawar Andrzej - patrz Janus Edward
  1204. Stebelski J霩ef (1918-1977) (AZ l boczna)
  1205. Steczkowski Stanis豉w ps. "Zago鎍zyk" (1897-1980) (16B-7)
  1206. Stefa雟ki Stanis豉w (1902-1977) (23C-7-6)
  1207. Stepniewska Kazimiera (1912-1980) (35C-9-7)
  1208. St瘼niewski Boles豉w (1913-1974) (33C-1-11)
  1209. Stern Anatol (1899-1968) (48A-8)
  1210. Stieber Zdzis豉w (1903-1980)398-1-3)
  1211. Stoor Mieczys豉w (1929-1973) (2A-11-6)
  1212. Stpiczy雟ki Wojciech (1896-1936) (AG)
  1213. Strachocki Janusz (1892-1967) (2C-4-3)
  1214. Stra瞠wski Wsiewo這d (1897-1973) (AZ l boczna)
  1215. Strehl Leon ps. "Feliks" (1891-1960) (28B-II-9-3)
  1216. Stroi雟ki Leon Zdzis豉w ps. "Matek", "Chmura" (1921-1944) (8B-6-33)
  1217. Stromenger Karol (1886-1975) (37A-2)
  1218. Str霩iuk Platon (1903-1969) (18B-1-25)
  1219. Strug Andrzej (1871-1937) (AG)
  1220. Strumph-Wojtkiewicz Stanis豉w (1898-1986) (4B-1-11)
  1221. Strzelecki Czes豉w (1910-1979( (37B-3-15)
  1222. Strzelecki Kazimierz Gustaw Aureliusz (1900-1939) (10B-1)
  1223. Studnicki Juliusz (1906-1978) (358-5-20)
  1224. Stup Eugeniusz (1897-1974) (33C-4-1)
  1225. Styputa Ryszard ps. "Stefan" (1919-1960) (AZ)
  1226. Stys這 Klaudiusz ps. "Bia造" (1917-1944) (24A)
  1227. Sulewski Wojciech (1930-1974) (28C-II-11-4)
  1228. Sulikowski Edward (1902-1942) (6C-1-4)
  1229. Sulkiewicz Hozman Mirza Aleksander ps. "Micha Czarny" (1867-1916) (miedzy kwaterami 18C-20C)
  1230. Sulkowski Izydor (1918-1944) (4B-2)
  1231. Surgiewicz Symeon (1904-1979) (35C-6-4)
  1232. Suryn-Massalski Olgierd (1902-1939) (10A-1)
  1233. Suski Ryszard ps. "畝r這k" (1921-1944) (6B-9-22)
  1234. Suszczy雟ki Hieronim ps. "Szeliga" (1895-1964) (12B-11-7)
  1235. Swinarski Konrad (1929-1975) (37A-4-4)
  1236. Sygiety雟ki Tadeusz (1896-1955) (AZ)
  1237. Syrkus Helena (1900-1982) (2C-11-6)
  1238. Syrkus Szymon (1893-1964) (2C-11-6)
  1239. Szancer Jan Marcin (1902-1973) (33A-2-11)
  1240. Szaniawski Ignacy (1909-1983) (15B-5-15)
  1241. Szaniawski Jerzy (1886-1970) (32A-2-13)
  1242. Szarzy雟ka-Rawska Anna ps. "Renata", "Hanka" (1905-1970) (18B-6-7)
  1243. Szawlewski Mieczys豉w (1888-1942) (6C-2-11)
  1244. Szaw這wski Feliks Henryk (1906-1939) (17A-6-5)
  1245. Szczawiej Jan (1906-1983) (39C-1-2)
  1246. Szczaniecki W豉dys豉w (1869-1942) (AZ)
  1247. Szcze郾iak Nikodem (1924-1978) (AZ l boczna)
  1248. Szczepaniak Wac豉w ps. "Suchy" (1899-1942) (6C-3-11)
  1249. Szczepa雟ki J霩ef ps. "Ziutek" (1923-1944) (24A-7-3)
  1250. Szczygie Aleksander (1906-1983)236-8-27)
  1251. Szczurek-Cergowski Jerzy ps. "S豉wbor" (1907-1972) (2D-1-11)
  1252. Szczucki Henryk (1915-1974) (33C-5-5)
  1253. Szenwald Lucjan (1909-1944) (AZ)
  1254. Szerer Mieczys豉w (1884-1981) (37C-5-8)
  1255. Szipper Henryk (1900-1949) (AZ)
  1256. Szleyen Mieczys豉w (1905-1955) (AZ)
  1257. Szmielew Borys (1910-1983) (37C-10-6)
  1258. Szmit Stefan (1907-1951) (AZ)
  1259. Sznajder Edward (1920-1978) (AZ l boczna)
  1260. Szokalski Wac豉w (1874-1956) (30A-1-1)
  1261. Szostak Bronis豉w (1894-1939) (17A-2-4)
  1262. Szreniawa-Rzecki Stanis豉w (1888-1972) (17B-6-17)
  1263. Sztachelski Jerzy (1911-1975) (AZ l boczna)
  1264. Szul Skj闤dkrona Bogus豉w (1895-1920) (BA-pomnik)
  1265. Szulc Antoni ps. Antek" (1922-1943) (6C-1-1)
  1266. Szybczy雟ki Jan Kazimierz (1914-1939) (108-9)
  1267. Szyd這wski Roman (1918-1983) (L-1-15)
  1268. Szyd這wski Zbigniew (1925-1984) (68-3)
  1269. Szyfman Arnold (1882-1961) (AZ)
  1270. Szymanik Ryszard (1922-1970) (14A-8)
  1271. Szymanowski Wac豉w (1881-1965) (2C-10-7)
  1272. Szyma雟ki Jan (1903-1942) (6C-1-8)
  1273. Szyma雟ki J霩ef (1899-1942) (6C-5-4)
  1274. Szyma雟ki Semen Anatol ps. "Andrzej" (1907-1944) (27A-4-1 7)
  1275. Szyma雟ki Stanis豉w (1911-1958) (AZ)
  1276. Szyma雟ki Stanis豉w ps. "Szeptycki" (1888-1961) (29A-7-19)
  1277. Szymkowski vel Szynkarski Roman (?-1942) (6C-4-4)
  1278. Szymczak Jan (1893-1942) (6C)
  1279. Szynkarenko Piotr (1922-1944) (4B-2)
  1280. Szypowski Jan ps. "Le郾ik" (1889-1950) (27A-3-7)
  1281. Szystowski Czes豉w (1893-1970) (18B-5-8)
  1282. Szyszko J霩ef ps. "Bachmat" (1898-1944) (26A-12-14)
  1283. Szyszko Micha ps. "D帳ek" (1912-1946) (6A-9-2)
  1284. Do g鏎y

  1285. 圭ibor Szczepan (1903-1952) (28B-II-1-28)
  1286. 奸iwicki Zygmunt (1903-1982) (10D-1)
  1287. 如iewak Jan (1908-1967) (2C-1-11)
  1288. 字odka Stefan (1910-1981) (32B-4-25)
  1289. 安iatkowski Henryk (1896-1970) (AZ l boczna)
  1290. 安ierczewski Karol ps. "Walter" (1897-1947) (AZ)
  1291. 安i璚icki Stanis豉w (1897-1942) (6A-9-2)
  1292. 安iderski Boles豉w (1912-1969) (20B-7-15)
  1293. 安iderski Czes豉w (1898-1974) (33C-7-16)
  1294. 安iderski Stanis豉w (1889-1949) (AZ)
  1295. 安italski Kazimierz (1886-1963) (30B-II-3-16)
  1296. 安italski Stanis豉w Jan (1890-1939) (10B-6)
  1297. Do g鏎y

    T

  1298. Tabaczy雟ki Jan (1879-1940) (AZ)
  1299. Tabaczy雟ki Tadeusz ps. "Kurp", "Mazur" (1896-1971) (16A-2-4)
  1300. Tabor Jerzy ps. "Paj彗" (1924-1943) (20A-6-11)
  1301. Taczanowski Edmund W豉dys豉w Maksymilian (1822-1879) (13C-1-9)
  1302. Tajchman Boles豉w ps. "ζskawiec Stanis豉w" (1906-1976) (32C-5)
  1303. Talma J霩ef (1914-1974) (AZ l boczna)
  1304. Taniewski Ludwik (1901-1964) (2C-11-10)
  1305. Tar這-Mazi雟ki W這dzimierz Zygmunt (1889-1967) (18A-6-10)
  1306. Tarnowski Jan ps. "Walig鏎a" (1904-1947) (24B-11-3)
  1307. Tatar Stanis豉w ps. "Erazm", "Tabor" (1896-1980) (18A-8)
  1308. Tch鏎zewski Tadeusz (1925-1944) (4B-2)
  1309. Teliga Leonid (1917-1970) (32A-2-8)
  1310. Tempski Zbigniew (1925-1984) (21B-3-9)
  1311. Tennenbaum Edda (1878-1952)228-1-15)
  1312. Terej Jerzy Janusz (1934-1979) (23B-2)
  1313. Teslar Antoni (1898-1972) (19C-2-2)
  1314. Tessaro Stanis豉w (1891-1933) (5A-3)
  1315. Thomee Wiktor (1881-1962) (Rondo II)
  1316. Thun Stanis豉w ps. "Leszcz", "Janusz", "Malcz" (1894-1944) (25A-8-27)
  1317. Tkaczow Stanis豉w (1913-1969) (AZ l boczna)
  1318. Tokarski Julian (1903-1977) (AZ l boczna)
  1319. Tokarzewski J霩ef (1879-1931) (17B-2-16)
  1320. To逕i雟ki Stanis豉w (1895-1969) (AZ l boczna)
  1321. Tom J霩ef (1883-1962) (30B-II-2-10)
  1322. Tomal Zdzis豉w (1921-1981) (AZ l boczna)
  1323. Tomaszewski Edmund (1891-1960) (AZ)
  1324. Topi雟ki Jan Karol (1907-1971) (AZ l boczna)
  1325. Toru鎍zyk Henryk (1909-1966) (AZ)
  1326. Trawi雟ki Zygmunt (1905-1978) (35C-3-5)
  1327. Tr徙czy雟ki Witold (1909-1982) (37C-3-2)
  1328. Trepkowski Tadeusz (1914-1954) (2B-7-5)
  1329. Trocewicz Henryk ps. "Politruk" (1923-1944) (6B-9-8)
  1330. Trocki Ksawery (1924-1944) (4B-6)
  1331. Trojanowski Roman (1920-1942) (6C-3-7)
  1332. Trojanowski Stanis豉w (1918-1942) (6C-3-8)
  1333. Trondowski Stanis豉w ps. "Mjr Grzmot" (1909-1982) (10D-2)
  1334. Trombini-Kazuro Margerita - patrz Kazuro
  1335. Tr鏀zy雟ki Jerzy ps. "Onufry" (1908-1943) (24A-5-6)
  1336. Truszkowski J霩ef (1903-1971) (18B-6-20)
  1337. Trybulowski Antoni ps. "M軼is豉wski" (1900-1968) (20B-1-13)
  1338. Trylski Witold (1912-1942) (6C-1-12)
  1339. Trzemeski J霩ef (1878-1923) (11A-4)
  1340. Tu這dziecki Wac豉w (1904-1986) (AZ II boczna)
  1341. Turkowski Marian (1894-1948) (AG)
  1342. Tuwim Julian (1894-1953) (AZ)
  1343. Do g鏎y

    U

  1344. Ubysz Mieczys豉w ps."Wilk" (1915-l970) (22B-4)
  1345. Ujejski J霩ef (1883-1938) (10A-3-1)
  1346. U豉nkiewicz Tadeusz ps. "Warski" (1922-1944) (24A-7-16)
  1347. Underko Kazimierz (1912-1976) (7B-II-7-1-2)
  1348. Uniechowski Antoni (1909-1976) (39A-4)
  1349. Urbanyi Maria Zygfryd ps. "Juliusz" (1915-1944) (24B-11-2)
  1350. Uruski Karol (1921-1944) (4C-2)
  1351. Uzda雟ki Edward (1903-1967) (AZ)
  1352. Uzdowski Klemens (1902-1939) (27C-3-16)
  1353. Uziembto W豉dys豉w (1887-1980) (35C-10-5)
  1354. Do g鏎y

    W

  1355. Wachtel Jakub (1902-1968) (14B-3)
  1356. Wajner Maksymilian (1895-1983) (37D-1-5)
  1357. Walewski Janusz (1921-1980) (AZ II boczna)
  1358. Wallis Mieczys豉w (1895-1975) (38A-5)
  1359. Wallmann Jan Kazimierz ps. "Robert" (1912-1944) (2D-5-10)
  1360. Waluchowski Marian (1917-1969) (AZ)
  1361. Waluk J霩ef (1911-1979) (F-7-10)
  1362. Wanat Leon (1905-1977) (11C-4)
  1363. Wandalli Mamert (1847-1942) (13C-1)
  1364. Wang Adam (1903-1963) (AZ)
  1365. Wanio趾a Franciszek (1912-1971) (AZ)
  1366. Wanke J霩ef (1921-1946) (4B-5)
  1367. Warabida J霩ef (1899-1969) (188-3-10)
  1368. Wartburg Zygmunt (1867-1935)336-4-16)
  1369. Waryszak Czes豉w (1919-1979) (AZ l boczna)
  1370. Wase鎍zuk Jan (1922-1983) (39C-2-2)
  1371. Wasilewski Jan (1907-1973) (33A-2-8)
  1372. Waszkiewicz Aleksander (1901-1945) (AZ)
  1373. Wawrzyniak Jerzy ps. "Dowmunt" (1925-1944) (26A-5-13)
  1374. Wawrzy雟ka Ludwika Antonina (1908-1955) (17C-5)
  1375. Wa篡k Adam (1905-1982) (37C-8)
  1376. W璕rowski Mieczys豉w (1902-1967) (AZ)
  1377. Weber Andrzej ps. "Kubacki", "Czes豉w" (1915-1983) (35B-2-4)
  1378. Weremowicz Jan ps. "G豉dki" (1883-1950) (15A-3-4)
  1379. Werner Henryk (1908-1983) (18B-7-60)
  1380. Wereszczy雟ki Dyonizy (1908-1944) (4B-1)
  1381. Wereszczy雟ki J霩ef (1905-1944) (4B-1)
  1382. W璕ierkowa Zofia (1893-1975) (15B-2)
  1383. Widy-Wirski Feliks (1907-1982) (AZ II boczna)
  1384. Wichrzycki Stanis豉w ps. "Szwarc" (1902-1944) (26A-2-12)
  1385. Wicha W豉dys豉w (1904-1984) (30A-6)
  1386. Wieczorek Janusz (1910-1981) (AZ II boczna)
  1387. Wieczorek-Kwiatkowska Helena (1912-1953) (AZ)
  1388. Wieniawski Antoni (1898-1939) (27B-4)
  1389. Wierb這wski Stefan Roman (1904-1978) (35C-5-14)
  1390. Wierci雟ka Maria (1902-1976) (2B-7-27)
  1391. Wierci雟ki Edmund (1890-1955) (2B-7-27)
  1392. Wierzbicki Ryszard ps. "Mirza" (1917-1944) (28A-1-18)
  1393. Wilczek Zygmunt (1922-1971) (AZ l boczna)
  1394. Wilczy雟ki Leon (1905-1942) (6C-3-5)
  1395. Wilhelmi Janusz (1927-1978) (AZ l boczna)
  1396. Wilniewczyc Wac豉w ps. "Willi" (1889-1944) (30A-7-15)
  1397. Winiewicz J霩ef (1905-1984) (39C-3-3)
  1398. Wiszniewski W這dzimierz (1930-1975) (AZ l boczna)
  1399. Wi郾iewski Jan (1920-1969) (14A-2-3)
  1400. Wi郾iewski Stanis豉w (1898-1939) (10B-5)
  1401. Witkowski J霩ef (1896-1939) (17A-2-7)
  1402. Witkowski Stanis豉w (1866-1950) (A-11)
  1403. Wituli雟ki Stanis豉w (1921-1944) (28A-10-1)
  1404. Witz Ignacy (1919-1971) (19B-1)
  1405. Wiwatowski Tadeusz ps. "Olszyna" (1914-1944) (24A-5-12)
  1406. W豉d Franciszek Seweryn (1888-1939) (AG)
  1407. W豉sow W這dzimierz (?-1942) (6C-1-3)
  1408. W這darczyk Franciszek (1891-1942) (6C-2-7)
  1409. Wnuk Marian (1906-1967) (2C-1-13)
  1410. Wodecki Boles豉w (1897-1940) (10B-1)
  1411. Wodiczko Bogdan (1911-1985) (AZ II boczna)
  1412. Wojas Pawet (1905-1978) (AZ l boczna)
  1413. Wojciechowski Longin ps. "Ronin" (1915-1963) (30B-II-5-16)
  1414. Wojciechowski Grzegorz ps. "Wojtek" (1898-1982) (2B-4)
  1415. Wojciechowski Hieronim ps. "Kurzawa" (1911-1944) (23A-4-21)
  1416. Woje雟ki Teofil (1890-1963) (AZ)
  1417. Wojnarowski Emil (1886-1960) (28B-II-7-8)
  1418. Wojtyniak Leon (1886-1941) (24C-4)
  1419. Wola雟ki Tadeusz Jan ps. "Doktor Janek" (1910-1959) (AZ)
  1420. Wolniak Zygfryd (1922-1970) (AZ l boczna)
  1421. Wo販zyk Jerzy (1927-1978) (AZ l boczna)
  1422. Wo陶ejko Czes豉w (1916-1987) (39B-11-2)
  1423. Wo趾owi雟ki Edmund (1897-1939) (10A-1)
  1424. Woszczerowicz Jacek (1904-1970) (2C-10-8)
  1425. Woszczy雟ka Stanis豉wa (1879-1967) (6D-2-29)
  1426. Woyczy雟ki Marcin Ignacy Marian (1870-1944) (19A-4)
  1427. Wo積iak Henryk ps. "Hiszpan" (1909-1944) (6B-8-23)
  1428. W鎩cik Jerzy (1936-1981) (37B-2-22)
  1429. W鎩towicz Jan ps. "Maciek" (1919-1972) (338-3-2)
  1430. Wr鏏lewski Jan ps. "Zabawa" (1919-1944) (24A-7-8)
  1431. Wr鏏lewski Leon (1893-1975) (15C-6)
  1432. Wrzosek Leon (1906-1972) (AZ l boczna)
  1433. Wudzki Leon (1903-1983) (37D-2-2)
  1434. Wuczikewicz-Sarap Jerzy ps. "Albin" (1893-1944) (23A-15-22)
  1435. Wuttke Jan ps. "Czarny Ja" (1921-1944) (20A-2-19)
  1436. Wuttke Tadeusz ps. "Ma造 Tadzio" (1923-1944) (20A-2-18)
  1437. Wycech Czes豉w (1889-1977) (AZ l boczna)
  1438. Wyszomirski Kazimierz (1902-1965) (2C-3-7)
  1439. Wy篡kowski Jan (1917-1974) (35A-4-4)
  1440. Do g鏎y

    Z

  1441. Zachariasz Szymon (1900-1970) (31B-1-9)
  1442. Zachert Marian (1894-1944) (AZ)
  1443. Zajchowska Zofia (1893-1971) (18B-5-27)
  1444. Zajdler W豉dys豉w ps. "畝rski" (1919-1973) (30B-6-19)
  1445. Zajdler-Rybicki Zdzis豉w ps. "畜ik" (1919-1944) (24B-8-8)
  1446. Zakrzewski Tadeusz (1893-1966) (2A-1-1)
  1447. Za喚ski Aleksander Jan (1875-1947) (4A-3-1)
  1448. Za逝ski Zbigniew (1926-1978) (AZ l boczna)
  1449. Zambrowski Roman (1909-1977) (35C-1-13)
  1450. Zamecznik Stanis豉w (1909-1971) (198-3-15)
  1451. Zamecznik Wojciech (1923-1967) (2C-1-2)
  1452. Zamie雟ki Feliks - patrz Dobrowolski Szcz瘰ny
  1453. Zaorski W豉dys豉w Ignacy Antoni (1901-1939) (278-1-11)
  1454. Zarychta Micha (1918-1944) (4C-6)
  1455. Zarzycki Jerzy (1911-1971) (18B-6)
  1456. Zatorski Aleksander (1901-1984) (16C-5-14)
  1457. Zaufali Jerzy ps. "Andrzej", "Oliwa" (1923-1944) (24A)
  1458. Zawadka Mieczys豉w (1912-1984) (4D-II-4-4)
  1459. Zawadzki Aleksander (1899-1964) (AZ)
  1460. Zawadzki Stanis豉w (1900-1984) (AZ II boczna)
  1461. Zawadzki Tadeusz ps. "Zo鄂a", "Kajman", "Kotnicki" (1921-1943) (20A-6-14)
  1462. Zawadzki W這dzimierz ps. "Jasny" (1903-1969) (31A-5-8)
  1463. Zawarczy雟ki Andrzej (1938-1982) (AZ II boczna)
  1464. Zawarkin Sergiusz (1909-1944) (6B-2)
  1465. Zbijewski Konstanty (1898-1939) (27B-4-40)
  1466. Zboromirski Bogdan (1924-1947) (8A-2)
  1467. Zbyszewska Stefania (1892-1964) (N-3 276)
  1468. Zdrodowski Jerzy ps. "Kwarciany" (1902-1979) (28A-5)
  1469. Zdziarski Wiktor Zygmunt (1913-1939) (27C-4-3)
  1470. Zebru Aleksander (1906-1973) (33B-7-3)
  1471. Zebru Olga (1903-1972) (33B-3-6)
  1472. Zelent Stanis豉w (1906-1966) (2C-9-10)
  1473. Zelwerowicz Aleksander(1877-1955) (AZ)
  1474. Zembrzuska Helena (1916-1974) (33C-6-4)
  1475. Zembrzuski Henryk (1911-1973) (28C-II-1)
  1476. Zieli雟ki Feliks ps. "Mularz" (1886-1967) (6D-1-20)
  1477. Zieli雟ki Jerzy (1925-1986) (39C-6-6)
  1478. Zieli雟ki Stanis豉w(1892-1974) (33C-6-18)
  1479. Zieli雟ki Wiktor (?-1942) (6C-4-7)
  1480. Ziemba Stanis豉w ps. "Antoni G鏎ski", "Szczerbi雟ki" (1908-1972) (20B-6-11)
  1481. Ziemi雟ki Wiktor (1907-1970) (AZ l boczna)
  1482. Zmaczy雟ki Aleksander (1898-1982) (37C-9-8)
  1483. Zo這ci雟ki Stanis豉w ps. "Roman" (1922-1944) (24A-11)
  1484. Zo這ci雟ki Zdzis豉w ps. "Piotr" (1916-1964) (24A-11-5)
  1485. Zujew Bazyli (1909-1974) (33C-7-2)
  1486. Zumbach Jan (1915-1986) (40-3-2)
  1487. Zrn Edward ps. "Jacek" (1917-1944) (20A-4-14)
  1488. Zwolak Jan (1900-1939) (27B-14-41)
  1489. Do g鏎y

  1490. 畝bczy雟ka Maria (1903-1981) (29A-4-23)
  1491. 畝bczy雟ki Aleksander (1900-1958) (29A-3-14)
  1492. 留嫵rski Wac豉w ps. "Koz這wski" (1913-1983) (23B-5-6)
  1493. 疾browski Adam (1913-1981) (37C-4-3)
  1494. 疾ligowski Lucjan Mieczys豉w Rafa(1865-1947) (AZ)
  1495. 疾rkowski Jan(1895-1984) (39C-3-7)
  1496. 草趾iewicz Kazimierz Konrad(1898-1939) (23B-1-7)
  1497. 真rakowski Aleksander(1892-1978) (17B-3-3)
  1498. 砰chowski Marian (1922-1972) (33A-1-4)

12.01.2013

毒鏚這:

  • Cmentarz Komunalny Pow您ki (dawny wojskowy) w Warszawie, [pr. zbiorowa pod red. J. J. Malczewskiego], [Warszawa 1989].
  • Informacjie rodzin os鏏 pochowanych.


Do g鏎y