Cmentarze


Spis pochowanych na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie

    A

  1. Andrusiewicz Sebastian (kw. 5b)
  2. Andrzejewski Bronisław (kw. 18b)
  3. Araszkiewicz Feliks (kw. 31)
  4. Arciszow Wacław (kw. 25a)
  5. z Arlińskich Małgorzata (kw. 4a)
  6. Do góry

    B

  7. Baczyński Mikołaj (kw. 2)
  8. Balińskia Antonina (kw. 7)
  9. Bałzukiewicz Łucja (kw. 1)
  10. Baranowscy (kw. 3a)
  11. Baranowska Feliksa (kw. 3a)
  12. Baranowska Józefa (kw. 5b)
  13. Baranowski Jan (kw. 3g)
  14. Baranowski Walenty (kw. 3g)
  15. Barszczewski Józefat (kw. 10)
  16. Bartkiewicz Zygmunt (kw. 24)
  17. Bartoszewski Konrad (kw. 24)
  18. Barwicki Władysław (kw. 4b)
  19. Bechczyc-Rudnicka Maria (kw. 18a)
  20. Bełcikowska Tekla (kw. 1)
  21. Bieczyński Łodzia Feliks (kw. 18c)
  22. Bielińscy (kw. 10)
  23. Bieliński Adam (kw. 2)
  24. Bieliński Aleksander (kw. 10)
  25. Bielski Konrad (kw. 13)
  26. Biełoszabska Kudrzycka Florentyna (kw. 12b)
  27. Biernacki Mieczysław (kw. 3c)
  28. Biernacki Paweł (kw. 6a)
  29. Bijasiewicz Robert (kw. 4a)
  30. Bijeyko Dominik (kw. 4c)
  31. Bober Emilian (kw. 11)
  32. Bobrowscy (kw. 5a)
  33. Boczarska Zofia (kw. 31")
  34. Boczkowscy (kw. 14)
  35. Bogdanowicz Kazimierz (kw. 10)
  36. Bohdanowicz Adam (kw. 14)
  37. Bojanowska Aniela (kw. 5b)
  38. Borkowski Julian (kw. 22b)
  39. Borkowski Stanisław (kw. 22a)
  40. Brajczewski Seweryn (kw. 14)
  41. Brankiewicz Władysław (kw. 24)
  42. Bryk Aleksander (kw. !2a)
  43. Brzeziński Adam (kw. 33)
  44. Buniewicz (kw. 15c)
  45. Burek Sta¶ (kw. 14)
  46. Do góry

    C

  47. Chełmicki Ksawery (kw. 3a)
  48. Chmielarczyk Maksymilian (kw. 25b)
  49. Chmielewski Gracjan (kw. 29a)
  50. Chmielewski Kazimierz (kw. 8)
  51. Chodorowska Izabela (kw. 2)
  52. Chomiak Marian (kw. 17)
  53. Chromiński Cyprian (kw. 20b)
  54. Cichorski Zygmunt (kw. 2)
  55. Cuny Clementine (kw. I5c)
  56. Cytowicz Maria (kw. 3d)
  57. Czaplicka Jadwinia (kw. 18a)
  58. Czapuczyński Karol (kw. 5a)
  59. Czarniecki Jan (kw. 29a)
  60. Czechowicz Stanisław (kw. 30a)
  61. Czempińscy (kw. 12b)
  62. Czerwinski Czesław (kw. 29a)
  63. Czerwińscy (kw. 7)
  64. Czugała Ludwik (kw. 5b)
  65. Czuma Ignacy (kw. 28)
  66. Czyżowa Maria (kw. 14)
  67. Do góry

    D

  68. Danel Józefa (kw. 20b)
  69. Danielski Jan (kw. 4c)
  70. D±browska Bronisława (kw. 30a)
  71. D±browski Józef (kw. 19a)
  72. Dederko Tomasz (kw. 4b)
  73. Dobrowolska Aleksandra (kw. 7)
  74. Dobrucki Stanisław (kw. 22a)
  75. Dobrzelewska-Ziemborowska Waleria (kw. 3a)
  76. Doliński Gustaw (kw. I9b)
  77. Doliński Stanisław (kw. 2)
  78. Dremont Adam (kw. 34)
  79. Drzewiński Ignacy (kw. 24)
  80. Dunin Maria (kw. 5b)
  81. Dunin-Borkowski Konstanty (kw. I5c)
  82. Dygulskia Jadwiga (kw. 20b)
  83. Dylewski Stefan (kw. 31)
  84. Dymowscy (kw. 3f)
  85. Dysiewicz Jan (kw. 4b)
  86. Dyski Jana (kw. 12a)
  87. Dyzbowscy (kw. 32)
  88. Dziewałtowski Gintowt Zygmunt (kw. 19a)
  89. Do góry

    E

  90. Ehrenfried Rozalia (kw. 2)
  91. Eibisch Emilia (kw. 1)
  92. Eydziatowiczowa Józefa (kw. 5a)
  93. Do góry

    F

  94. Farnezy Franciszek (kw. 5b)
  95. Fick Włodzimierz (kw. 12a)
  96. Filipowicz Franciszek (kw. 5b)
  97. Fopp Joanna (kw. 15c)
  98. Frankowski Leon (kw. 10)
  99. Frankowski Piotr (kw. 5b)
  100. Fredro Felicjan (kw. 5b)
  101. Frenkiel-Ossowska Eleonora (kw. 17)
  102. Freytag Józef (kw. 25a)
  103. Frieman Maria (kw. 4c)
  104. Fyut Zbyszek (kw. 5b)
  105. Do góry

    G

  106. Gałczyński Sokola Józef (kw. 20b)
  107. Gałecki Józef (kw. 3f)
  108. Garbaczewski Marcin (kw. 26)
  109. Gerlicz Elżbieta (kw. l)
  110. Głogowska Florentyna (kw. 15c)
  111. Głogowska Maria (kw. 27)
  112. Głowacki Leon (kw. 19b)
  113. Głuchowscy (kw. 2)
  114. Gołębiowski Eugeniusz (kw. 31)
  115. Gosiewskia Janina (kw. 17)
  116. Gostkowski Aleksander (kw. 14)
  117. Grabiński Franciszek (kw. 10)
  118. Gralewski Wacław (kw. I5c)
  119. Grodziecki Hipolit (kw. 4b)
  120. Groman Jan (kw. 3d)
  121. Grotowski Feliks (kw. 4b )
  122. Gryga Antonina (kw. 2)
  123. Grzycki Stanisław (kw. 15c)
  124. Grzymała Izabella (kw. 18c)
  125. Do góry

    H

  126. Halban Leon (kw. 18c)
  127. Helebart Krystyna (kw. 14)
  128. Helmersen, von (kw. 2)
  129. Hera Konstanty (kw. 23a)
  130. Hermanowicz Maria (kw. 5b)
  131. Herniczek Ksawery (kw. l)
  132. Hetner Jan (kw. 14)
  133. Horodyski Ignacy (kw. 5a)
  134. Horodyski Kazimierz (kw. 4a)
  135. Hrepaczewska Maria (kw. 3c)
  136. Do góry

    I

  137. Ilcewicz Edmund (kw. 4c)
  138. Do góry

    J

  139. Jabłonowski Eligiusz (kw. 32)
  140. Jacyna-Onyszkiewicz Tadeusz (kw. 15b )
  141. Jaczewscy (kw. 1)
  142. Jaczewski Kazimierz (kw. 1)
  143. Janczarek Małgorzata (kw. 12c)
  144. Janiszewscy (kw. 18a)
  145. Janiszewska Emilia (kw. 12b)
  146. Janiszewski Felicjan (kw. 3d)
  147. Jankiewicz Eleonora (kw. 15b)
  148. Jankiewicz Franciszek (kw. 15b)
  149. Jankowski Ignacy (kw. 3f)
  150. Jankowski Paweł (kw. 26)
  151. Januszewska Julia (kw. 18a)
  152. Jaraczewski Jan (kw. 12b)
  153. Jaroszewicz Aleksander (kw. 22b)
  154. Jarz±b Józef (kw. 16ab)
  155. Jastrzebski Tadeusz (kw. 14)
  156. Jaworowska Anna (kw. 7)
  157. Jaworowska Florentyna (kw. 6b)
  158. Jaworowska Marcjanna (kw. 3e)
  159. Jaworowski Aleksander (kw. 6b)
  160. Jeżowska Feliksa (kw. 5b)
  161. Jurgo Władysław (kw. 5b)
  162. Do góry

    K

  163. Kaczanowska Tekla (kw. 1)
  164. Kałużyński Jan (kw. 4a)
  165. Kamieńscy (kw. 7)
  166. Kamiński Stanisław (kw. 19a )
  167. Karski Jan (kw. 5b)
  168. Kasparkowa Józefa (kw. 4b)
  169. Kelles-Krauze Bohdan (kw. 9)
  170. Kędzierski Ignacy (kw. 28)
  171. Kietlicz-Rajski Konstanty (kw. 31)
  172. Piotr Klemensowski (ur. 27.02.1864, zm. 3.04.1864; kw. kw. 2, rz±d I, nr 60)
  173. Klepacki Witold (kw. 25b)
  174. Klopotowski Michał (kw. 25a)
  175. Kluczewski Kasper (kw. 6a)
  176. Kłobski Ja¶ (kw. 21a)
  177. Kochanowscy (kw. 7)
  178. Komorowski Klemens (kw. 14)
  179. Konwicki Serafin (kw. 5b)
  180. Koporska Helena (kw. 21a)
  181. Korsak Aleksander (kw. 27)
  182. Korsak Celina (kw. 2)
  183. Korzeniowski Wincenty (kw. 5b)
  184. Kosińscy (kw. 5b)
  185. Kossakowska Brygida (kw. 6a)
  186. Kostka Tomasz (kw. 12b)
  187. Koterwas Barbara (kw. 19a)
  188. Koterwas Henryk (kw. I9a)
  189. Koterwas Zdzisław (kw. I9a)
  190. Kozerski Faustyn (kw. 7)
  191. Kozłowska Laurencja (kw. 3g)
  192. Kozłowski Tadeusz (kw. 23a)
  193. Kozyrscy (kw. 4b)
  194. Kozyrski Antoni (kw. 4b)
  195. Krasnopolska Helena (kw. 11)
  196. Krokowski Michał (kw. 32)
  197. Krzesiński Henryk (kw. I2b)
  198. Krzesiński Ludwik (kw. 4c)
  199. Księżycki Franciszek (kw. 21a)
  200. Kuczynski Franciszek (kw. 8)
  201. Kudelski Paweł (kw. 7)
  202. Kuncewiczowa Cecylia (kw. 28)
  203. Kunicki Władysław (kw. 33)
  204. Kupferwasser Piotr (kw. 14)
  205. Kurtz (kw. 3j)
  206. Kuryłowicz Ludwika (kw. 5b)
  207. Kurzatkowski Juliusz (kw. 8)
  208. Kurz±tkowski Krzysztof (kw. 8)
  209. Kwapiszewska Helena (kw. 14)
  210. Kwapiszewska Zofia (kw. 14)
  211. Kwiatkowski Stanisław (kw. 5b)
  212. Kwiecińska Stanisława (kw. 23a)
  213. Kwita Władysław (kw. 18c)
  214. Do góry

    L

  215. Labbe Józef (kw. 3a)
  216. Lamcha Mikołaj (kw. (4a)
  217. Laskowska Marcelina (kw. 15c)
  218. Laskowski Zygmunt (kw. 23b)
  219. La¶kiewicz Teofil (kw. 19a)
  220. Lelek Stefan (kw. 5b)
  221. Leszczyńska Anna (kw. 5b)
  222. Leszczyński Michał (kaplica)
  223. Lewandowscy (kw. 5b)
  224. Lewicki Józef (kw. 18a)
  225. Liebhart Stanisław (kw. 15c)
  226. Lingenau Stanisław (kw. 1)
  227. Lingenau Urszula (kw. 1)
  228. Lingenau Władysław (kw. 2)
  229. Liniewski Seweryn (kw. 13)
  230. Lipiński Józef (kw. 1)
  231. Lipnicki Andrzej (kw. 5b)
  232. Lisowska Maria (kw. 4b)
  233. Litwiniuk Kazimiera (kw. 24)
  234. Lubieniecki Jan (kw. 21a)
  235. Do góry

    Ł

  236. Łaska Helena (kw. 6a)
  237. Łobarzewski Witold (kw. 33)
  238. Łobodowski Józef (kw. 14)
  239. Łopaciński Hieronim (kw. 3a)
  240. Łosakiewicz Janina (kw. 22b)
  241. Łużniak Bolesław (kw. 16c)
  242. Łysakiewicz Wanda (kw. 1)
  243. Do góry

    M

  244. Magierska Zofia (kw. 23a)
  245. Magierski Stanisław (kw. 23a)
  246. Majewska Pelagia (kw. 30a)
  247. Majewski Adam (kw. 12b)
  248. Makowska Julia (kw. 3f)
  249. Malczanowski Wojciech (kw. 9)
  250. Malczewska Maria (kw. 7)
  251. Malewski Bronisław (kw. 18b)
  252. Malhomme Michał (kw. 5b)
  253. Malicki Adam (kw. 11)
  254. Malinowski Aleksander (kw. 12a)
  255. Malm Saturnin (kw. 20a)
  256. Małecka Katarzyna (kw. 26)
  257. Małunowicz Leokadia (kw. 28)
  258. Marciniak Janusz (kw. 32)
  259. Markiewicz Antoni (kw. 6a)
  260. Mazurkiewicz Eugenia (kw. 1)
  261. Mazurkiewicz Józef (kw. 21a)
  262. Mazurkiewicz Józef (kw. 6a)
  263. Mazurkiewicz Maria (kw. 5b)
  264. Mazurkiewicz Tadeusz (kw. 18b)
  265. Mazurkiewicz Waleria (kw. 1)
  266. Mencel Tadeusz (kw. 18a)
  267. Męciński Jana (kw. 5b)
  268. Mędrkiewicz Stanisław (kw. 1)
  269. Michalikowski Kajetan (kw. 14)
  270. Miculewicz Nepomucen (kw. 4c)
  271. Miernowski Kazimierz (kw. 5b)
  272. Mierzyński Stanisław (kw. 15c)
  273. Migalski Leon (kw. 33)
  274. Miiller Antoni (kw. 2)
  275. Miller Geniu¶ (kw. 5b)
  276. Miller Karol (kw. 5b)
  277. Millerowa Wincenta (kw. 7)
  278. Miłosiowa Janina (kw. 18a)
  279. Mincel Jan (kw. 4c)
  280. Mirecki Konstanty (Al. Główna)
  281. Modrzewska Janina (kw. 23b)
  282. Modrzewski Jan (kw. 26)
  283. Mokrski Tadeusz (kw. 6a)
  284. Morchonowicz Józef (kw. 1)
  285. Do góry

    M

  286. Narolski Mikołaj (kw. 4c)
  287. Naumik Aleksander (kw. 20a)
  288. Nawarski Andrzej (kw. 5b)
  289. Nazimek Oleńka (kw. 2)
  290. Nerlo Henryk (kw. 19a)
  291. Niedabylska Kassylda (kw. 7)
  292. Novak Jaroslav (kw. 2)
  293. Do góry

    O

  294. Okoniewscy (kw. 7)
  295. Okulicz-Kozaryn Roman (kw. 10)
  296. Opieńska Blauth Janina (kw. 25a)
  297. Orłowska Feliksa (kw. 12a)
  298. Ostrołęcki Stanisław (kw. 7)
  299. Ostrowska Franciszka (kw. 5b)
  300. Do góry

    P

  301. Pajdowski Mikołaj (kw. 15b)
  302. Pakulanka Wanda (kw. 30a)
  303. Papierkowski Zdzisław (kw. 18a)
  304. Papiewska Maria (kw. 30a)
  305. Piasecki Jakub (kw. 12a)
  306. Pi±tkowska Wiktoria (kw. 11)
  307. Pi±tkowski Stanisław (kw. 27)
  308. Piechowicz Franciszka (kw. 5b)
  309. Pieczyrak Roman (kw. 23a)
  310. Pieńkowski a Paulo Wincenty (kw. 3g)
  311. Piotrowscy (kw. 15a)
  312. Piotrowscy (kw. 7)
  313. Piotrowska Maria (kw. 14)
  314. Piotrowski Szymon (kw. 2)
  315. Piotrowski Władysław (kw. 5b)
  316. Piskorska Julia (kw. 12b )
  317. Plewińscy (kw. 1)
  318. Plewińska Helena (kw. 12a)
  319. Plewiński Erazm (kw. 19a)
  320. Pliszczynski Józef (kw. 4b)
  321. Pliszczyńska Cecylia (kw. 6a )
  322. Pliszczyńska Janina (kw. 12c)
  323. Pliszczyriski Stanisława (kw. 7)
  324. Płodzień Stanisław (kw. 3b)
  325. Pomorska Emilia (kw. 1)
  326. Pruszyński Jakub (kw. 6a)
  327. Przanowski Leon (kw. 18a)
  328. Przybylski Antoni (kw. '4)
  329. Puławski Zygmunt (kw. 32)
  330. Do góry

    R

  331. Raabe Henryk (kw. 23a)
  332. Radziszewski Idzi (kw. 19a)
  333. Ratomscy (kw. 1)
  334. Rembieliński Ludwik (kw. 1)
  335. Reutt Józef (kw. 17)
  336. Rodakiewicz Łukasz (kw. 4b)
  337. Romaniak (kw. 14)
  338. Romeyko Weronika (kw. 2)
  339. Ronikier Maria (kw. 16c)
  340. Rotkel Karol (kw. 5b)
  341. Rudniccy (kw. 4a)
  342. Rudnicki Maciej (kw. 4a)
  343. Rudnicki Zygmunt (kw. 6a)
  344. Rupniewski Edmund (kw. 2)
  345. Ruppel Oskar (kw. 30b)
  346. Rutynio Feliks (kw. 4a)
  347. Rybczyk Józef (kw. 19a)
  348. Rzepecka Antonina (kw. 5b )
  349. Rzepecka Jadwiga (kw. 14)
  350. Rzeszotarska Melania (kw. 3c)
  351. Do góry

    S

  352. Saduńska Natalia (kw. 5b)
  353. Salkowska Jadwiga (kw. 22b)
  354. Salkowski Wacław (kw. 22b)
  355. Samsonowicz Kazimierz (kw. 12a)
  356. Sekowski Modest (kw. 25b)
  357. Serafińska Kazimiera (kw. 6b)
  358. Serwaczyńska Anna (kw. 5b)
  359. Serwaczyński Michał (kw. 3e)
  360. Skoczylas Wojciech (kw. 34)
  361. Smolińska Franciszka (kw. 9)
  362. Sobieszczański Józef (kw. 33)
  363. Sobieszczański Kwiryn (kw. 21a)
  364. Sobolewska Michalina (kw. 28)
  365. Sobolewska Stanisława (kw. 16c)
  366. Sokolnicki Pafnucy (kw. 5b)
  367. Sokołowski Romuald (kw. 17)
  368. Speth Emilia (kw. 2)
  369. Stankiewicz (kw. 5b)
  370. Stankowska Euzebia (kw. 12a)
  371. Stański Feliks (kw. 13)
  372. Starzeński Ignacy (kw. 17)
  373. Stein Józef (kw. kaplica)
  374. Stein Wiktor (kw. 19a)
  375. Stelmasiak Mieczysław (kw. 17)
  376. Stokmar Paweł (kw. 7)
  377. Stopniak Piotr (kw. 3f)
  378. Storczyńscy (kw. 4a)
  379. Str±kowski Henryk (kw. 3g)
  380. Suligowscy (kw. 1)
  381. Suligowski Anastazy (kw. 1)
  382. Surzyccy (kw. 1)
  383. Surzyccy (kw. 5a)
  384. Surzyccy (kw. 7)
  385. Surzycki Tomasz (kw. 7)
  386. Swaryczewski Korczak Henryk (kw. 15b)
  387. Szakiewicz (kw. 14)
  388. Szaniawski Junosza Klemens (kw. 18b)
  389. Szczerbińscy (kw. 14)
  390. Szleglowa Tekla (kw. 2)
  391. Szpot Józef (kw. 2)
  392. Szynal Tadeusz (kw. 17)
  393. Do góry

    ¦

  394. ¦ciegienny Piotr (kw. 14)
  395. ¦l±ska Eugenia (kw. 22b)
  396. ¦l±ski Roman (kw. 22b)
  397. ¦migielski Łodzia Władysław (kw. 33 )
  398. ¦niadkowski Adam (kw. 1)
  399. ¦wieży Janusz (kw. 4b)
  400. Do góry

    T

  401. Terpiłowski Władysława (kw. 17)
  402. Timme Adolf Saturnin (kw. 9)
  403. Tołwińska Anna (kw. 14)
  404. Tołwiński Władysław (kw. 27)
  405. Torończyk Jerzy (kw. 25a)
  406. Trawiński Alfred (kw. 15b)
  407. Trehubko (kw. 12b)
  408. Trojanowski Franciszek (kw. 5b)
  409. Tuszkiewicz Alfred (kw. 12b)
  410. Tymińska Izabella (kw. 20b)
  411. Tyszkowski Józef (kw. 3b)
  412. Do góry

    U

  413. Uhorczak Franciszek (kw. 18a)
  414. Ulanowska Helcia (kw. 2)
  415. Unkiewicz-Gołębiowska Janina (kw. 31)
  416. Urbanowicz Józef (kw. 35b)
  417. Urmowski Leon (kw. 4b)
  418. Do góry

    V

  419. Voit Michał (kw. 2)
  420. Do góry

    W

  421. Wadowski Jan Ambroży (kw. 3a)
  422. Wagnerowa Franciszka (kw. 1)
  423. Waleszyński Eugeniusz (kw. 17)
  424. Waluchowicz Ignacy (kw. 4b)
  425. Wasilkowski Antoni (kw. 4b)
  426. Waszyńska Maria (kw. 1)
  427. Wawrzyniak Marek (kw. 11)
  428. Wernicka Józefa (kw. 5a)
  429. Westfal Karol (kw. 5a)
  430. Węgorzewska Janeczka (kw. 3a)
  431. Wiercieńska Tekla (kw. 3g)
  432. Wiercieński Henryk (kw. 10)
  433. Wiercińska Wanda (kw. 14)
  434. Witkowski Franciszek (kw. 4a)
  435. Władziński Jan (kw. 29b)
  436. Wnorowski Kazimierz (kw. 9)
  437. Wojewódzki Władysław (kw. 5b)
  438. Wojtan Tadzio (kw. 9)
  439. Woliński Henryk (kw. 6b)
  440. Wolski Mieczysław (kw. 18c)
  441. Wołowscy (kw. 4c)
  442. Wójcik Józef (kw. 4a)
  443. Wójcik Stanisław (kw. 33)
  444. Wyleżyński Adam (kw. 28)
  445. Wyszyński Kazimierz (kw. 32)
  446. Wyżykowska Marianna (kw. 6a)
  447. Do góry

    X

  448. Xiężopolska Marianna (kw. 7)
  449. Do góry

    Z

  450. Zagórski Karol (kw. 17)
  451. Zajaczkowski Adam (kw. 25b)
  452. Zaj±czkowski Mieczysław (kw. 27)
  453. Zakrzewski Aleksander (kw. 14)
  454. Zaleska Zofia (kw. 14)
  455. Zalewski Ludwik (kw. 31)
  456. Zambelli Ludwik (kw. 29a)
  457. Zamorowski Henryk (kw. 27)
  458. Zarański Wacław (kw. 32)
  459. Zarębska Józefa (kw. 1)
  460. Zarzecki Władysława (kw. 7)
  461. Zdzitowiecka Karolina (kw. 7)
  462. Zdzitowiecki Cyprian (kw. 5b)
  463. Zegart Tytus (kw. 14)
  464. Zielińska Marcjanna (kw. 18a)
  465. Ziemecki Stanisław (kw. 3d)
  466. Ziemnicki Stefan (kw. 31)
  467. Ziółkowski Wiktor (kw. 3e)
  468. Do góry

    Ż

  469. ¬ywczyński Mieczysław (kw. 4a)
  470. Żuliński Tadeusz (kw. 4a)
  471. Żylińscy (kw. 7)
  472. Żyliński Tomasza (kw. 18c)
  473. Żyszkiewicz Józef (kw. 5b)

¬ródło:

  • M. Gmiter [i in.], Cmentarz rzymsko-katolicki przy ul. Lipowej w Lublinie, Lublin 1990.
Indeks
A, B, C, D, E, , F, G, H, I, J, K, L, Ł, M, N, O, P, R, S, ¦, T, U, V, W, X, Z, Ż

Powrót


Do góry