Cmentarze


Spis zmarłych pochowanych na Cmentarzu Starym w Kielcach

    A

  1. ABRAMOWSKI Zygmunt (1920-1957); kw. l-B
  2. ANDRZEJOWSKA Aleksandra (1816-1890); kw. 12-D
  3. ANDRZEJOWSKI Antoni (1807-1883); kw. 12-D
  4. ANDRZEJOWSKI Jan Antoni (1839-1897); kw. 12-D
  5. ANDRZEJOWSKI Konrad (1841-1863); kw. 10-C
  6. ARCT Regina Wanda (1879-1945); kw. 12-D
  7. ARTWIŃSKA Marya z Piotrowskich (1831-1901); kw. 6-A
  8. ARTWIŃSKI Tomasz (1829-1905); kw. 4-A
  9. Do góry

    B

  10. BARGA Wacław (1902-1987); kw. 13-A
  11. BASZA Elza z Horodyszczów (1917-1992); kw. 6-B
  12. BATOGOWSKA Marya z Taylorów (1845-1903); kw. 10-A
  13. BATOGOWSKI Tomasz (1836-1909); kw. 10-A
  14. BEITHEL Maryja z Hołdakowskich (1839-1890); kw. 12-B
  15. BEITHEL Szymon (? -1879); kw. 12-B
  16. BEŁDOWSKI Bohdan (1912-1988); kw. 19-C
  17. BERNARD Stefan Izydor (1905-1981); kw. 13-A
  18. BIECHOŃSKI Wojciech (1839-1926); kw. 12-E
  19. BIELIŃSKI Klemens (Blliński); kw. (1784-1855); kw. 9-B
  20. BIENIECKA Jadwiga z Rejbów (1908-1944); kw. 16-B
  21. BIENIECKI Aleksander Łodzi± (1896-1944); kw. 16-B
  22. BIEŃKOWSKI Bronisław (1848-1903); kw. 7-A
  23. BIERNACKI Seweryn (1895-1993); kw. 18-B
  24. BIEŻANKO Roman Eugeniusz (1848-1917); kw. 6-B
  25. BILSKI Adam (1903-1920); kw. 17-A
  26. BOGDAŃSKI Antoni (1802-1872); kw. 10-C
  27. BOGDAŃSKI Franciszek a Paulo (1792-1845); kw. 10-C
  28. BOKSZCZANIN Jan (1887-1940); kw. 5-B
  29. BOLECHOWSKI Stanisław (1907-1993); kw. 19-D
  30. BONIKOWSKI Władysław (1848-1917); kw. 8-A
  31. BOŃCZA WOŁOWSKI Zbigniew (1927-1945); kw. 6-B
  32. BORKOWSK1 Antoni (1825-1904); kw. 9-A
  33. BORKOWSKI Józef (1805-1882); kw. 14-D
  34. BORKOWSK1 Piotr (1870-1953); kw. 9-A
  35. BORSZYŃSKA Krystyna (1916-1989); kw. 13-C
  36. BORUSZYŃSKI Józef (1912-1975); kw. 5-B
  37. BROCHW1CZ-ROGUYSKI Walerian (1871-1954); kw. 16-C
  38. BROSZCZAKOWSKI Władysław Stefan (1895-1966); kw. 7-A
  39. BRUDZYŃSKI Franciszek (1829-1909); kw. 5-A
  40. BRZOZOWSKI Kazimierz Belina (1895-1953); kw. 9-C
  41. BORZĘCKI Kacper (1844-1931); kw. 4-A
  42. BULARSKA Maria z ¦wieżewskich (? -1966); kw. 17-B
  43. BURAK Anna z Frejtów (1841-1923); kw. 17-B
  44. BURAK Feliks (1883-1974); kw. 17-B
  45. BURAK Kazimierz (1878-1956); kw. 17-B
  46. BURSZTYN Bogusław (1915-1940); kw. 18-A
  47. BURSZTYN Franciszek (1881 -1941); kw. 18-A
  48. Do góry

    C

  49. CHAŁOŃSKA Elżbieta (1914-1989); kw. 9-A
  50. CHAŁOŃSKA - CEMPURA Elżbieta (1 947-1983); kw. 9-A
  51. CHAŁOŃSKA Eugenia z Sawów (1885-1960); kw. 9-A
  52. CHAŁOŃSKI Jan (1882-1918); kw. 9-A
  53. CHAŁOŃSKI Stanisław Kostka (1909-1981); kw. 9-A
  54. CHOJNOWSK1 Tadeusz (1920-1948); kw. 9-A
  55. CHROSTOWSKA Wanda (1812-1893); kw. 14-C
  56. CHYLIŃSKI Kazimierz (1913-1939); kw. 3-A
  57. CHYLIŃSKI Marian (1910-1985); kw. 3-A
  58. CHYLIŃSKI Stefan (1906-1940); kw. 3-A
  59. CIEPLUCH Wincenty Witalis (1907-1940); kw. 8-C
  60. CIĘŻOSIŁ LANGE Janusz Seweryn (1905-1983); kw. 14-A
  61. CZACHOWSKI Bartłomiej Jan (1841-1933); kw. 6-B
  62. CZAPLICKI FranciszekAugust (1871-1896); kw. 3-A
  63. CZAPLICKI Karol (1828-1908); kw. 7-B
  64. CZARNECKI Gracjan (1827-1889); kw. 8-C
  65. CZARNECKI Henryk (1889-1972); kw. 11-B
  66. CZECH Kazimierz (1913-1986); kw. 14-A
  67. CZERWIŃSKI Teodor (1841-1932); kw. 5-A
  68. Do góry

    Ć

  69. ĆWIKLIŃSKI Józef (1817-1894); kw. 5-A
  70. Do góry

    D

  71. DASZEWSKI Jan (1891-1977); kw. 3-A
  72. DASZEWSKI Jan (1859-1919); kw. 3-A
  73. DASZEWSKI Ludwik (1894-1918); kw. 3-A
  74. DˇBROWSKI Bogdan (1924-1993); kw. 9-C
  75. DˇBROWSKI Jerzy (? -1939); kw. 13-A
  76. DETKO Kazimierz (1896-1971); kw. 5-B
  77. DETKO Maria z Krzewskich (1900-1986); kw. 5-B
  78. DĘBOWSKI Zygmunt (1898-1928); kw. 15-A
  79. DISZLAJTIS Wiesława (1927-1945); kw. 17-B
  80. DOBAJ Bolesław (1908-1978); kw. 14-A
  81. DOBRO WOLSKA Aleksandra Zasucha (1906-1989); kw. 7-C
  82. DRZEWIŃSKI Kazimierz (1863-1936); kw. 12-D
  83. DRZEWIŃSKI-FIJAŁKOWSKI Leopold (1888-1954); kw. 12-D
  84. DUCHNOWSKI Rajmund (? -1880); kw. 10-F
  85. DUNIN Józef (1852-1932); kw. 5-B
  86. Do góry

    E

  87. ERTEL Rajmund (1904-1989); kw. 7-B
  88. Do góry

    F

  89. FAIX-LIMANOWSKA Jadwiga (1898-1982); kw. 12-A
  90. FAIX-LIMANOWSKI Franciszek (1896-1953); kw. 12-A
  91. FIJAŁKOWSKA Irena z Enskajtów (1907-1981); kw. 12-C
  92. FRELEK Paweł (1850-1924); kw. 5-A
  93. FRELEK Paweł (1871-1938); kw. 18-A
  94. Do góry

    G

  95. GACEK Jan (1865-1944); kw. 14-B
  96. GAJERSKI Jan Józef (1839-1913); kw. 4-A
  97. GAJERSKI Korneliusz (1849-1906); kw. 4-A
  98. GAJDZIŃSKA Halina Julia (1912-1993); kw. 13-A
  99. GARBIŃSKI Aleksander (1898-1920); kw. 5-B
  100. GARBIŃSKI Władysław (1865-1906); kw. 5-B
  101. GAUTIER Leon (1827-1873); kw. 10-D
  102. GAWDZIK Mieczysław (1913-1989); kw. 4-A
  103. GAWĘCKI Mieczysław (1913-1939); kw. 11-B
  104. GAWLIK Jan (1897-1942); kw. 19-D
  105. GAWROŃSKI Ksawery (1832-1891); kw. 12-E
  106. GˇSIOROWSKI Stanisław (1889-1966); kw. 14-A
  107. GASIOROWSKI Wincenty (1862-1941); kw. 6-B
  108. GˇSIOROWSKI Witold (1899-1969); kw. 9-C
  109. GIDLEWSKI Józef (1863-1917); kw. 10-E
  110. GIERAŁTOWSKI Cyprian (1864-1956); kw. 6-B
  111. GIEROWSKI Józef Wiktor (1891-1938); kw. 4-B
  112. GIEROWSKI Włodzimierz (1897-1965); kw. 4-B
  113. GLATTMAN Michał (l 896-1936); kw. 11 -A
  114. GLIXELLI Florentyna (? -1907); kw. 12-E
  115. GOLKA Jan (1918-1973); kw. 9-B
  116. GOŁĘBIOWSKI Aleksander (1845-1922); kw. 9-B
  117. GOMBROWICZ Marcela Antonina (1872-1959); kw. 3-C
  118. GORCZYCA Władysław (1903-1975); kw. 19-D
  119. GOSTYŃSKI Marian Ryszard (1916-1972); kw. 4-A
  120. GOWOROWSKI Władysław (1904-1943); kw. 6-B
  121. GOZDAWA-DRWĘSKI Zygmunt (1894-1957); kw. 16-A
  122. GÓRKIEWICZ Eugeniusz (1845-1916); kw. 12-A
  123. GRABIE-LIPSKI Kazimierz (? -1944); kw. 6-B
  124. GRABIE-LIPSKI Witold (? -1940); kw. 6-B
  125. GRABKA Jerzy Kazimierz (1956-1994); kw. 3-A
  126. GRUDZIEŃ Wojciech (1884-1943); kw. 19-D
  127. GUMOWSKI Stanisław (1898-1960); kw. 13-C
  128. GUSTEK Marian (1895-1941); kw. 6-B
  129. GUTH Jan ( ); kw. 8-B
  130. GYURKOVICH Ludomił Klemens (1899-1980); kw. 3-B
  131. Do góry

    H

  132. HABA Wojciech (1888-1976); kw. 18-B
  133. HESLINGIER Antoni Karol (1882-1948); kw. 10-A
  134. HOEMGMAN Jan (1860-1932); kw. 12-E
  135. HOLEWIŃSKA Helena z Stradowskich (1826-1893); kw. 3-A
  136. HOLEWIŃSKI Konstanty (1818-1886); kw. 3-A
  137. HOŁD AKOWSKI Kajetan (1803-1877); kw. 12-B
  138. HRYNKIEWICZ Maria (1897-1942); kw. 9-C
  139. HUET Władysław (1868-1923); kw. 17-A
  140. Do góry

    J

  141. JABŁOŃSKI Jan (1902-1992); kw. 18-B
  142. JABŁOŃSKI Romuald (1855-1928); kw. 18-A
  143. JACKOWSKA Jadwiga z Bartnickich (1901-1993); kw. 11-B
  144. JACKOWSKI Tadeusz (1902-1944); kw. 6-B
  145. JAKÓBKIEWICZ Andrzej Bruzda (1843-1924); kw. 6-B
  146. JAKÓBKIEWICZ Czesław (1915-1979); kw. 4-A
  147. JANIA Stanisław (1898-1972); kw. 3-C
  148. JANKO-SOBACKA Jadwiga (1908-1940); kw. 7-C
  149. JANKO-SOBACKI Mieczysław (? -1940); kw. 7-C
  150. JAROŃSKA Bertha z Lanbachów (1866-1944); kw. 5-A
  151. JAROŃSKA Stefania z Głowackich (1834-1907); kw. 5-A
  152. JAROŃSKA Wiktoria z Juszczyńskich (1807-1879); kw. 7-B
  153. JAROŃSKI Feliks (1823-1895); kw. 5-A
  154. JAROŃSKI Florian (1859-1915); kw. 5-A
  155. JAROŃSKI Franciszek (1872-1938); kw. 5-A
  156. JAROŃSKI Jerzy (1892-1935); kw. 5-A
  157. JAROŃSKI Kazimierz (1876-1939); kw. 5-A
  158. JAROŃSKI Stanisław (1863-1916); kw. 5-A
  159. JAROŃSKI Wiktor (1870-1931); kw. 5-A
  160. JAROSZYŃSKI Józef (1899-1940); kw. 7-B
  161. JASTRZĘBSKI Antoni (1844-1920); kw. 3-A
  162. JERSCHINA Stanisław (1905-1959); kw. 1-B
  163. JEZIOROWSKI Kazimierz (1920-1944); kw. 12-B
  164. JUDYCKI Wacław (? -1940); kw. 10-D
  165. JURGASZKO Kazimierz (1801-1864); kw. 11-A
  166. JUSZCZYK Wawrzyniec (1800-1883); kw. 12-E
  167. Do góry

    K

  168. KACPEROWICZ Roman (1927-1944); kw. 17-C
  169. KACZMARSKI Zbigniew (1904-1930); kw. 7-A
  170. KAPU¦CIŃSKI Aleksander (1886-1946); kw. 15-A
  171. KAPU¦CIŃSKI Tomasz (1848-1907); kw. 15-A
  172. KARBOWNICKI Leon (1871-1929); kw. 7-C
  173. KARSCH Edward Adam (1873-1958); kw. 10-F
  174. KARSCHI Jadwiga z Romiszewskich (1875-1960); kw. 10-F
  175. KASPERSKA Regina z Drużynów (1807-1890); kw. 8-D
  176. KASPERSKI Julian (1870-1908); kw. 8-D
  177. KASPERSKI Włodzimierz (1830-1897); kw. 8-D
  178. KASPRZYKOWSKI Ignacy (1785-1852); kw. 14-A
  179. KAZNOWSKI Kazimierz Stefan (1876-1943); kw. 10-C
  180. KELER Jan (1786-1840); kw. 12-B
  181. KENING Władysław (1895-1976); kw. l-C
  182. KĘDZIERSKI Zdzisław (1920-1985); kw. 18-B
  183. KĘDZIORA Marian Sylwester (1 897-1945); kw. 12-C
  184. KIETLIŃSKI Władysław Ignacy (1882-1945); kw. 9-C
  185. KIETLIŃSKI Jan (1825-1899); kw. 8-D
  186. KINASTOWSKA Maria (1912-1961); kw. 10-D
  187. KINASTOWSKI Jan Hipolit (1902-1972); kw. 10-D
  188. KIRCHNER Karolina z Otawskich (1859-1885); kw. 9-A
  189. KIRCHNER Wincenty (1816-1893); kw. 9-A
  190. KIRCHNER Wincenty (1850-1922); kw. 9-A
  191. KISIEL Tadeusz (1917-1985); kw. 16-A
  192. KLAMRZYŃSKA Aleksandra z d. Stromfeld (1858-1946); kw. 11-C
  193. KLAMRZYŃSKA Maria (1885-1973); kw. 11-C
  194. KLAMRZYŃSKI Stanisław (1876-1952; kw. 11-C
  195. KLEMENSIEWICZ Józef (1847-1904); kw. 5-B
  196. KŁÓDAWSKA Maria z Degelmanów (1863-1920); kw. 4-A
  197. KŁODAWSKI Jan (1903-1979); kw. l-B
  198. KŁODAWSKI Józef (1898-1967); kw. 3-A
  199. KŁODAWSKI Teodor Leopold (1842-1915); kw. 4-A
  200. KNAP Maria z Kraszewskich (1901-1943); kw. 19-C
  201. KNAP Ryszard (1928-1943); kw. 19-C
  202. KOŁODZIEJ Feliks (? -1971); kw. 14-F
  203. KOŁODZIEJ Helena z Rogalów (1901-1949); kw. 14-F
  204. KOŁODZIEJ Kazimierz (? -1944); kw. 14-F
  205. KOŁODZIEJ Kazimierz (1901-1949); kw. 14-F
  206. KONIECZKO Józef Henryk (1860-1928); kw. 3-A
  207. KOPROWSKI Franciszek (1903-1986); kw. 6-B
  208. KORDECKI Remigiusz (1914-1944); kw. jg.A
  209. KORZENIOWSKA Wanda Nałęcz (1891-1951); kw. 9-B
  210. KORZENIOWSKI Władysław (1860-1945); kw. 9-A
  211. KOSTERSKI Władysław Spalski (1892-1973); kw. 10-C
  212. KOSTERSKI Zygmunt (1857-1932); kw. 10-C
  213. KOTŁUBAJ Mieczysław (1862-1925; kw. 17-C
  214. KOTOWICZ Bogumił Jan (1905-1939); kw. 3-C
  215. KOTOWICZ Piotr (1873-1916); kw. 3-C
  216. KOWALCZEWSKI Sylwester (1902-1975); kw. 18-B
  217. KOWALSKA Amelia z Łypaczewskich (? -1887); kw. 6-A
  218. KOWALSKI Władysław (1888-1952); kw. 15-B
  219. KOWALSKI Franciszek Ksawery (1827-1903); kw. 6-A
  220. KOZIEŁŁ Stanisław (1898-1944); kw. 9-C
  221. KOZIEROWSKI Karol (1860-1927); kw. 7-A
  222. KOZŁOWICZ Wanda z Bielawskich (1854-1907); kw. 4-A
  223. KRASEK Franciszek (1907-1968); kw. 17-C
  224. KRASZEWSKA Irena z Pogórskich (1898-1966); kw. 15-C
  225. KRAUSS Zygmunt (1889-1919); kw. 9-A
  226. KRÓL Mikołaj (1837-1898); kw. 6-B
  227. KRÓL Stanisław (1904-1981); kw. 9-B
  228. KRÓLIKOWSKI Wojciech (1842-1924); kw. 11-B
  229. KRUCZKOWSKI Stanisław (1909-1944); kw. 17-C
  230. KRUSZELNICKI Zbigniew (1922-1944); kw. 12-B
  231. KRUSZEWSKA Justyna (? -1944); kw. 14-E
  232. KRYSICKA Krystyna z ¦wietlików (1924-1991); kw. 12-B
  233. KRYSICKI Franciszek (1876-1950); kw. 12-B
  234. KRYSICKI Kazimierz (1913-1944); kw. 12-B
  235. KRZYWICKA Waleria (1875-1957); kw. 7-C
  236. KRZYŻANOWSKA Maria (? -1923); kw. 6-B
  237. KRZYŻANOWSKI Stanisław (? -1945); kw. 14-A
  238. KSIˇŻYŃSKI Leon (1874-1963); kw. 11-C
  239. KUBECKI Jerzy (? -1940); kw. 14-E
  240. KUCHCIŃSKI Piotr (1815-1893); kw. 5-A
  241. KUCHTA Barbara (1922-1994); kw. 19-C
  242. KUDERNA Hugo Jerzy (1887-1931); kw. 14-A
  243. KULWIEĆ Michał (1826-1893); kw. 12-D
  244. KUNISZ Helena z Dregierów (1888-1976); kw. 15-A
  245. KUNISZ Zygmunt (1894-1940); kw. 15-A (grób symboliczny)
  246. KURKOWSK1 Antoni (1897-1959); kw. 12-D
  247. KWAS Zygmunt (1925-1946); kw. 16-A
  248. KWINTA Mieczysław (1921-1959); kw. 19-B
  249. KWINTA Roman (1925-1989); kw. 19-B
  250. Do góry

    L

  251. LANKOFF Antoni (1887-1969); kw. 11-A
  252. LARDELLI Jan Jakób (1794-1834); kw. 11-A
  253. LARDELLI Konstanty (1820-1838); kw. 11-A
  254. LASKOWSKI Remigiusz (1856-1895); kw. 3-A
  255. LEYDO Władysław (1899-1940); kw. 6-B
  256. LIPSKI Wacław (1874-1912); kw. 6-B
  257. LOEFFLER Franciszek (1875-1919); kw. 6-B
  258. LUBIENIECKI Włodzimierz (1844-1912); kw. 6-B
  259. Do góry

    Ł

  260. ŁACHWA Bolesław (1899-1943); kw. 5-B
  261. ŁˇCZYŃSKI Roman (1868-1954); kw. 12-C
  262. ŁĘCKI Jan (1802-1871); kw. 6-B
  263. LESKI Jan Antoni (1879-1951); kw. 7-B
  264. ŁUKANIEWICZ Aniela z Ziętarskich (1829-1889); kw. 8-D
  265. ŁUKANIEWICZ Józef (1815-1885); kw. 8-D
  266. ŁUKANIEWICZ Monika z Iżyckich (1814-1878); kw. 8-D
  267. ŁUKASIEWICZ Aleksander (1814-1878); kw. 6-A
  268. ŁUKASIEWICZ Maria z Karbosińskich (1815-1888); kw. 6-A
  269. Do góry

    M

  270. MACHNIEWSKI Zdzisław (1903-1984); kw. 7-C
  271. MACHURA Czesław (1901-1969); kw. 19-B
  272. MACHURA Wanda z Obuszyńskich (1900-1960); kw. 19-B
  273. MACIEJCZYK Maria (1918-1942); kw. 3-B
  274. MAGNUSZEWSKI Stanisław (1888-1968); kw. 19-D
  275. MAJCHERCZAK Lucjan (1900-1919); kw. 9-C
  276. MAKONAL Józef (1832-1837); kw. 10-C
  277. MALCZEWSKA Henryka (1819-1887); kw. 9-A
  278. MALEWSKI Aloizy (1840-1909); kw. 5-B
  279. MAL1NOWSCY - kaplica ( ok.1880); kw. 12-C
  280. MALINOWSKI Władysław (1920-1944); kw. 17-C
  281. MALSKA Florentyna z Zielińskich (1836-1912); kw. 14-A
  282. MAŃKOWSKI Józef ( ); kw. 12-C
  283. MARCINKOWSKI Jan (1909-1948); kw. 13-B
  284. MARKIEWICZ Paweł (1835-1919); kw. 14-E
  285. MARKIEWICZ Stanisław (1901-1988); kw. 7-A
  286. MARKOWSKI Bolesław (1862-1936); kw. 5-A
  287. MARO Gustaw Gwidon (1907-1982); kw. 12-D
  288. MARO Maciej (1797-1850); kw. 12-D
  289. MARTYNOWSKA Zofia z Borkowskich (1893-1978); kw. 9-A
  290. MARTYNOWSKI Tadeusz (? -1942); kw. 9-A
  291. MARTYŃSKI Marian (1920-1969); kw. 9-A
  292. MASIO Tadeusz (? -1970); kw. 19-A
  293. MASSALSKI Tadeusz (1896-1970); kw. 7-C
  294. MAYZEL Róża z Poznańskich (1864-1908); kw. 5-B
  295. MEYZER Karol (1800-1837); kw. 10-C
  296. MICHAIŁOWSKI K. (1796-1848); kw. 12-D
  297. MIERNICKA Józefa (1814-1832); kw. 12-D
  298. MIĘTUS Adam Józef (1892-1973); kw. 19-C
  299. MIĘTUS Janina z Oleszczuków (1913-1985); kw. 19-C
  300. MIKOŁAJCZYK Józef (1912-1944); kw. 18-A
  301. MILEWSKI Michał (1876-1935); kw. 11-A
  302. MŁYNARCZYK Henryk (1910-1994); kw. 4-A
  303. MŁYNARCZYK Jan (1918-1994); kw. 4-A
  304. MOJECKI Józef (1915-1944); kw. 17-C
  305. MORYCIŃSKI Janusz Seweryn (1906-1983); kw. 14-E
  306. MORYCIŃSKI Kazimierz (1878-1952); kw. 4-B
  307. MORYCIŃSKI Ryszard (1909-1988); kw. 4-B
  308. MOSKWA Antoni (1892-1946); kw. 3-B
  309. MOŻDŻEŃSKA Elżbieta (? -1893); kw. 4-A
  310. MOŻDŻEŃSKI Leon (1820-1901); kw. 4-A
  311. MROWIŃSKI Zdzisław (1927-1981); kw. 14-A
  312. Do góry

    N

  313. NAWRÓT Władysław (1899-1972); kw. 5-A
  314. NIEDZIŃSKI Józef (1821-1901); kw. 12-D
  315. NIEMIEROWSK1 Wacław (1868-1936); kw. 5-A
  316. NIEPOKOJCZYCKI Jan (1896-1990); kw. 16-A
  317. NIESŁUCHOWSKI Wacław (1896-1978); kw. 11-A
  318. NIEWIAROWSKI Walerian (1846-1915); kw. 9-B
  319. NOWAK Franciszek (? -1940); kw. 10-C
  320. NOWIŃSKI Julian (1827-1846); kw. 14-F
  321. NOWIŃSKI Seweryn (1823-1847); kw. 14-F
  322. NOWODWORSKA Izabela z Iwanowskich (1850-1934); kw. 14-F
  323. NOWODWORSKI Olgierd (1883-1955); kw. 14-F
  324. NOWODWORSKI Walerian Eustachy (1845-1885); kw. 14-F
  325. Do góry

    O

  326. OBUSZYŃSKA Joanna (1868-1951); kw. 19-B
  327. OKÓLSKA Maria (1886-1973); kw. 5-A
  328. OKÓLSKI Stanisław (1846-1928); kw. 5-B
  329. OLEWIŃSKI Romuald (1850-1886); kw. 10-D
  330. Do góry

    P

  331. PACHELSKI Jerzy Wojciech (1907-1970); kw. 17-C
  332. PADECHOWICZ Edmund (1890-1978); kw. 9-B
  333. PAJˇK Leon (1909-1990); kw. l-C
  334. PALUCH Stefan (? -1943); kw. 13-C
  335. PANTOCZEK Franciszek (1811-1899); kw. I4-E
  336. PANTOCZEK Szymon (1777-1845); kw. 14-E
  337. PANTOCZEK Tekla z Majewskich (1789-1834); kw. 14-E
  338. PASTERNAK Marian Stefan (1904-1939); kw. 4-A
  339. PERCZAK Jerzy (1935-1989); kw. 16-C
  340. PESZKO Henryk (1910-1988); kw. 5-A
  341. PĘDOWSKI Franciszek (? -1935); kw. 18-A
  342. PIˇTKOWSKI Stanisław (1895-1950); kw. 13-C
  343. PIECHOWSKI Bolesław Leliwa (1898-1963); kw. 11-B
  344. PIECHOWSKI Roman Leliwa (1895-1979); kw. 11-B
  345. PIENIˇŻEK Maria z Gorczyńskich (1901-1980); kw. 19-B
  346. PIENIˇŻEK Wojciech (1892-1962); kw. 19-B
  347. PIETRZYKOWSKI Władysław Jan (1857-1929); kw. 14-A
  348. PIETRZYKOWSKI Władysław (1908-1980); kw. l-C
  349. PINI Józef ( ); kw. 15-A
  350. PIŃCZEWSKI Edward (1897-1970); kw. 11 -A
  351. PLENKIEWICZ Bolesław (1872-1940); kw. 5-B
  352. PLEWIŃSKA Katarzyna z Lewickich (1812-1876); kw. 14-C
  353. PLEWIŃSKI Edward Ludwik Eustachy (1794-1866); kw. 14-C
  354. PŁOSKI Piotr Arkadiusz (1845-1922); kw. 12-E
  355. PNIAK Marek (1929-1949); kw. 17-B
  356. PODMAGURSKA Emilia (1892-1960); kw. 9-A
  357. POPIEL Jerzy (1912-1978); kw. 6-B
  358. POPIELNICKA Julia z Tymofiejewów (1816-1841); kw. 10-C
  359. POŻARSKA Marianna z Kłokockich (1810-1837); kw. 10-C
  360. PRAUSS Eugenia Józefa (1905-1987); kw. 6-A
  361. PRAUSS Franciszek Ksawery (1803-1853); kw. 12-C
  362. PRAUSS Ryszard (1902-1955); kw. 5-B
  363. PRAUSS Stanisław (1825-1895); kw. 3-A
  364. PRAUSS Stanisław (1902-1967); kw. 6-A
  365. PRUS-GNIEWSKI Mieczysław (1897-1940); kw. 5-A
  366. PRUS-GNIEWSKI Władysław (1895-1940); kw. 5-A
  367. PUSZCZAŁOWSKA Izabela (1824-1916); kw. 5-B
  368. PYCIA Jacek Ludwik (1877-1942); kw. 18-A
  369. PYTLEWSKI Jerzy ¦wierszcz (1887-1939); kw. 13-B
  370. Do góry

    R

  371. RACHALEWSKA Halina (1891-1979); kw. 6-B
  372. RADOMSKI Edward (1918-1965); kw. 19-B
  373. RADZIEJOWSKI Władysław (1833-1904); kw. 5-B
  374. REINSTEIN Jan Marian (1893-1926); kw. 11-A
  375. REINSTEIN Wacław Roman (1890-1953); kw. 11-A
  376. REJMER Julian (1815-1990); kw. 9-C
  377. REYMONT Józef (1888-1956); kw. 4-A
  378. REYMONT Michał Karol (1880-1935); kw. 4-A
  379. RODCEWICZ Antoni (1855-1933); kw. 7-A
  380. RODCEWICZ PŁOTNICKI Karol M. (1818-1898); kw. 7-A
  381. RODCEWICZ Zofia z Michałowskich (1834-1908); kw. 7-A
  382. ROGALSKI Karol Fabian (1858-1911); kw. 6-B
  383. ROMISZEWSKA Aleksandra z D±bskich (1794-1862); kw. 10-F
  384. ROMISZEWSKI Ambroży (1778-1862); kw. 10-F
  385. ROZMYSŁOWSK1 Edward (1837-1910); kw. 8-D
  386. RÓŻYCKA Aleksandra z Chwalibogów (1825-1912); kw. 8-B
  387. RÓŻYCKI Erazm Rola (1856-1924); kw. 8-B
  388. RUDNICKI Jan (1871-1923); kw. 8-B
  389. RUPOTACKI Jan (1880-1952); kw. 13-C
  390. RUTKIEWICZ Jadwiga z Bartołdów (1875-1958); kw. 12-C
  391. RUTKIEW1CZ Jan (1844-1919); kw. 12-C
  392. RUTKIEWICZ Jan (1875-1950); kw. 12-C
  393. RUTKIEWICZ Karolina (1843-1916); kw. 12-C
  394. RYBARSKI Feliks (1845-1899); kw. 10-D
  395. RYCHTER Halina (1912-1987); kw. 16-A
  396. RYCHTER Jadwiga ze Skorupskich (1882-1972); kw. 16-A
  397. RYCHTER Maria Jadwiga (1915-1990); kw. 16-A
  398. RYCHTER Stanisław (1885-1957); kw. 16-A
  399. RYLSKI Tadeusz Ostoja (1904-1983); kw. 14-F
  400. RZESZOTARSKI Eugeniusz (1906-1952); kw. 15-C
  401. Do góry

    S

  402. SABAT Stefan "Mietek" (1907-1973); kw. 14-A
  403. SACHARZ Eugeniusz (1937-1994); kw. 11-A
  404. SADOWSKI Włodzimierz (1925-1986); kw. 11-B
  405. SARWIŃSKI Leopold (1842-1924); kw. 11-A
  406. SASKA Matylda z Żeromskich (1823-1879); kw. 8-A
  407. SASKI Bronisław (1847-1914); kw. 6-B
  408. SASKI Walery (1835-1857); kw. 12-C
  409. SASKI Wiktor (1805-1857); kw. 12-C
  410. SCHMIDT Karol K.H. . (1833-1907); kw. 5-A
  411. SIEDLECKI Ignacy (? -1926); kw. 11-B
  412. SIEKLUCKI Karol Szymon (1871-1955); kw. 3-A
  413. SIEKLUCKI Ksawery Franciszek (1840-1917); kw. 3-A
  414. SIEKLUCKI Leopold Henryk (1 808-1864); kw. 16-A
  415. SIEKLUCKI Stanisław Tadeusz (1903-1969); kw. 3-A
  416. SIENICKI Bolesław (1815-1887); kw. 10-B
  417. SIKORA-SIKORSKA Joanna (1881-1971); kw. 11-B
  418. SIKORA-SIKORSKI Jan (1875-1944); kw. 11 -B
  419. SIKORSKI Mieczysław (1891-1921); kw. 12-D
  420. SIUDOWSKI Jan (1922-1982); kw. 18-A
  421. SIWEK Aleksander (1898-1944); kw. 16-A
  422. SIWEK Karol (1870-1928); kw. 16-A
  423. SKARŻYŃSKI Ambroży (1845-1921); kw. 4-B
  424. SKARŻYŃSKI Wojciech (1914-1940); kw. 4-B
  425. SKŁODOWSKA Marya z Rogowskich (1846-1903); kw. 3-A
  426. SKŁODOWSKI Zdzisław (1841-1914); kw. 3-A
  427. SKORUPKA Kamilla z Kluczyńskich (1859-1928); kw. 11-A
  428. SKÓROWSKI Andrzej (1887-1939); kw. 11-A
  429. SKROBOT Mikołaj Tomasz (1884-1962); kw. 10-B
  430. SMOLAK Jadwiga (1894-1987); kw. 17-C
  431. SMOLAK Kazimierz (1915-1944); kw. 17-C
  432. SMOLEŃSKI Kazimierz (1870-1949); kw. 3-B
  433. SMOLEŃSKI Ignacy Zagłoba (1796-1873); kw. 10-C
  434. SMOLIŃSKA Natalia (1888-1944); kw. 9-C
  435. SNARSKI Bronisław (1888-1965); kw. 16-B
  436. SOBIERAJSKI Jan Stanisław (1854-1898); kw. 5-A
  437. SOBIERAJSKI Witold (1921-1944); kw. 12-B
  438. SOBÓL Adam (1898-1965); kw. 6-B
  439. SOLSKI Leon (1882-1966); kw. 15-B
  440. SOZAŃSKI Jerzy (1929-1992); kw. 9-C
  441. STAICH Antoni Wiktor (1894-1959); kw. 19-C
  442. STEBŁOWSK1 Jan (1845-1890); kw. 10-F
  443. STRASZ Jan (1893-1948); kw. 6-B
  444. STRASZ Stefania (1897-1958); kw. 6-B
  445. STRAWIŃSKI Karol (1846-1900); kw. 3-A
  446. STRAWIŃSKI Władysław (1849-1888); kw. 8-B
  447. SUCHODOLSKA Olga Karolina (1840-1904); kw. 13-B
  448. SUCHODOLSKI Piotr Tytus (1828-1888); kw. 13-B
  449. SYBIRACY - pomnik ( od 1769); kw. 4-B
  450. SZALAY Irena Matylda (1899-1983); kw. 15-C
  451. SZALAY Stefan Wiktor (1885-1955); kw. 15-C
  452. SZARTOWSKI Stanisław (1882-1958); kw. 3-A
  453. SZCZUROWSKI Cyprian (1911-1978); kw. 13-A
  454. SZCZYGŁOWSKA Halina Laura (1922-1989); kw. 19-B
  455. SZCZYGŁOWSKA Władysława z Sroków (1900-1940); kw. 19-B
  456. SZCZYGŁOWSKI Jan (1894-1972); kw. 19-B
  457. SZENK Bolesław (1866-1913); kw. 5-B
  458. SZOSTAK1EWICZ Józef (1901-1981); kw. 3-B
  459. SZTUMPF Adelajda z Sajdlów (1813-1875); kw. 8-D
  460. SZTUMPF Chrystian (1791-1869); kw. 8-D
  461. SZTUMPF Ferdynand Karol (1844-1875); kw. 8-D
  462. SZURA Rudolf (1908-1986); kw. 15-B
  463. SZURKAWSKI-ADAMS Adam (1918-1985); kw. 19-A
  464. SZYDŁOWSK1 Edward (1904-1985); kw. 8-B
  465. Do góry

    ¦

  466. ¦LIWIŃSKI Dezyderiusz Junosza (1784-1864); kw. 14-A
  467. ¦LIWIŃSKI Ryszard (1827-1883); kw. 14-A
  468. ¦MIGIELSKI Jerzy (1890-1953); kw. 12-E
  469. ¦WIECKI Eugeniusz (1811-1882); kw. 8-B
  470. ¦WIECKI Stanisław (1849-1910); kw. 8-A
  471. Do góry

    T

  472. TAYLOR Edmund (1852-1911); kw. 10-A
  473. TOMASZEWSKI Antoni (1900-1972); kw. 15-C
  474. TREUTLER Julian (? -1924); kw. 9-B
  475. TRZCINSKI Józef Henryk (1890-1947); kw. 5-C
  476. TWORZEWSKI Jan (1922-1992); kw. 18-B
  477. TWORZEWSKI Kazimierz (1921-1944); kw. 18-B
  478. TYLUSIŃSKI Witold (1910-1971); kw. 12-C
  479. TYMIENIECKI Jan Zaremba (1850-1914); kw. 7-B
  480. Do góry

    U

  481. UJMA Bronisław (1902-1970); kw. 13-C
  482. UNGER Ryszard (1905-1984); kw. 14-D
  483. URBAŃSKI Bernard (1908-1980); kw. 14-C
  484. USTYMCZUK Stefan (1914-1981); kw. 11-A
  485. UTSCHIK Ottokar (1918-1944); kw. 19-B
  486. Do góry

    W

  487. WDOWICZ Stanisław (1920-1946); kw. 11-B
  488. WELKE Alfons (1827-1911); kw. 10-F
  489. WĘGLOWSK1 Adam (1836-1926); kw. 9-A
  490. WIDZICH Walenty (1899-1952); kw. 13-C
  491. WILCZYŃSKI Franciszek (1867-1926); kw. 3-A
  492. WILSON Józef Konstanty (1795-1886); kw. 10-B
  493. WITEK Roman Henryk (1915-1981); kw. 6-B
  494. WŁOSKIEW1CZ Władysław Emil (1881-1959); kw. 7-C
  495. WŁOSZEK Tadeusz Szymon (1843-1933); kw. 4-B
  496. WOJCIECHOWSKA Maria (1889-1976); kw. 9-B
  497. WOJCIECHOWSKI Feliks (1820-1897); kw. 9-A
  498. WOJCIECHOWSKI Jan (1893-1981); kw. 5-B
  499. WOJCIECHOWSKI Jerzy (1902-1940); kw. 5-B
  500. WOJCIECHOWSKI Stanisław (1897-1919); kw. 5-B
  501. WOJDAN Tadeusz (1917-1959); kw. 10-A
  502. WOLANOWSKA Jadwiga Maria (1874-1952); kw. 11-C
  503. WOLSKI Karol Sariusz (1854-1901); kw. 5 -A
  504. WÓJCIK Franciszek (1900-1944); kw. 18-A
  505. WÓJCIK Zofia (1904-1966); kw. 18-A
  506. WÓJCICKA Maria (1848-1933); kw. 10-A
  507. WROŃSKI Stanisław (1903-1978); kw. 14-A
  508. Do góry

    Z

  509. ZABIEGAJ Franciszek (1892-1969); kw. 6-B
  510. ZABOROWSKA Maria z Pryssewiczów (1873-1945); kw. 8-C
  511. ZACNY Andrzej (? -1939); kw. 6-B
  512. ZAGRODZKI Augustyn (1840-1909); kw. 14-A
  513. ZAGRODZKI Edward Habdank (1 845-1926); kw. 13-A
  514. ZAGRODZKI Szymon Habdank (1784-1862); kw. 13-A
  515. ZAHOROWSKI Wojciech (1823-1897); kw. 10-C
  516. ZAORSKI Józef (1821-1899); kw. 9-A
  517. ZAREMB A Jan Aleksander (1897-1961); kw. 11-A
  518. ZASUCHA Wincenty Jan (1870-1942); kw. 7-C
  519. ZAWADZKI Teodor Mieczysław (1855-1917); kw. 6-A
  520. ZEITHEIM Antoni (1784-1842); kw. 12-D
  521. ZIELIŃSKA Maria z Łowczyńskich (1909-1991); kw. 15-B
  522. ZIELIŃSKI Jan (1910-1982); kw. 14-B
  523. ZlELIŃSKI Teodor (1898-1976); kw. 15-B
  524. ZIENKIEWICZ Michał (1868-1959); kw. 12-C
  525. ZIÓŁKOWSKI Jan (1900-1975); kw. 17-C
  526. ZNAMIROWSKA Stanisława (? -1944); kw. 14-E
  527. ZYBERT Kazimierz (1891-1975); kw. 9-C
  528. ZYBERT Wacław Michał (1882-1926); kw. 9-C
  529. ZWOLIŃSKI Ryszard (1909-1944); kw. 11-C
  530. Do góry

    Ż

  531. ŻAK Zofia (1910-1986); kw. 15-A
  532. ŻÓŁKIEWSKI Antoni (1896-1945); kw. 9-C
  533. ŻUKOWSKI Andrzej Jerzy (1938-1988); kw. l-C
  534. ŻUKOWSKI Jerzy (1907-1980); kw. 4-B

¬ródło

  • T. i Z. Sabatowie, Cmentarz Stary w Kielcach : przewodnik po wybranych grobach ludzi zasłużonych dla regionu, ("Sabat" dla cmentarzy), Kielce 1995.
  • Uzupełnienia nadesłane przez Stefana Jackowskiego i rodziny zmarłych.
Indeks
A, B, C, Ć, D, E, F, G, H, J, K, L, Ł, M, N, O, P, R, S, ¦, T, U, W, Z, Ż

Powrót


Do góry